کد خبر: 93828
A
دیده بان ایران:

این سایت همچنین در پایان برای گواه مطالب خودش می نویسد: برخی از رجال اصلاح‌طلب مثل عباس آخوندی و محسن رنانی از حوادث احتمالی آینده با صفت خونبار یاد کرده‌اند...

به گزارش دیده بان ایران؛ وب سایت امنیتی مشرق نیوز که طی سالیان گذشته در پرونده سازی برای بسیاری از فعالان سیاسی و اجتماعی نقش پررنگی را ایفا کرده است در تازه ترین گزارش های خود درباره توییت اخیر مصطفی تاجزاده می نویسد:  مصطفی تاجزاده، فعال اصلاح‌طلب و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ که در دهه ۶۰ از حامیان ممنوعیت ویدئو و فیلم ویدئویی نیز بوده است به تازگی در یک توییت نوشت:

"انقلابی که زنان را به‌شکلی میلیونی از خانه به عرصهٔ اجتماع کشاند، با گذشت زمان انواع محرومیت‌ها و تبعیض‌ها را به آنان تحمیل کرد. این روند متناقض (سیاسی-اجتماعی‌شدن توام با سختگیری‌های طالبانی) زنان ایرانی را ناراضی و معترض و به نیرویی رهایی‌بخش تبدیل کرده است. "

 

*خوانش اظهارات این فرد در بحث اشاره به "نیروی رهایی‌بخش" بودن زنان به شدت محل تأمل است.

کدام رجل سیاسی را در کدام کشور دنیا می‌شناسیم که اینچنین به زعم خود در مقابل حاکمیت قد علم کند و ضمن جلوه‌دادن تلویحی خودش بعنوان فرمانده مخالفین نظام از چیزی تحت عنوان نیروی رهایی‌بخش سخن بگوید!؟

رهایی بخش بر مبنای کدام عقلانیت، نسبت به چه چیزی و با کدامین ابزار!؟ آیا این چیزی شبیه به همان "ارتش آزاد" در سوریه نیست!؟

این وب سایت در ادامه اینگونه گزارش خودش را تکمیل می کند که پاسخ را می‌توان در اظهارات دیگر تاجزاده در همین رابطه یافت.

تاجزاده‌ای که پیش از این گفته بود اغتشاشات آبان خشن‌تر تکرار می‌شود، ‌ این جامعه لجن است، نظام جمهوری اسلامی مثل نظام سلاطین جائر غزنوی است و خیلی از حرف‌های ما و براندازان یکی است! 

بدیهیست که به مصداق "چون که صد آمد نود هم پیش ماست" می‌توان با خواندن این اظهارات به این نتیجه رسید که تاجزاده و دوستان او در ستاد هسته سخت اصلاحات به دنبال فراهم کردن یک سپاه علیه نظام اسلامی هستند.

و اکنون هم در ادامه فرایند پیش‌گفته می‌بینیم که یک روز ساختار نظام از سوی آقایان مورد ریشخند قرار می‌گیرد تا بی‌حیثیت شود  و روز دیگر هم زنان هستند که بایستی در خدمت بدمستی فرماندهان فتنه اقتصادی گیرند.

 

در بحث حمایت تاجزاده از به خیابان کشیدن زنان در قالب یک میلیشیا و بخشی از سپاه فتنه اقتصادی البته باید به این سابقه توجه کرد که پیش از او یکی دیگر از فرماندهان فتنه آینده یعنی سعید حجاریان نیز بر لزوم سازمان یافتن زنان معترض تأکید کرده بود.

سازمان‌یافتگی که تأکید حجاریان و تاجزاده بر لزوم آن جز در چارچوب پازل تحلیلی مربوط به "فتنه اقتصادی" قابل فهم نیست.

حجاریان زمانی در اشاره به اقدامات غیر متمدنانه "دختران خیابان انقلاب" گفته بود: دختران خیابان انقلاب نافرمانی مدنی می‌کنند اما چون سازمان ندارند و سراسری نیستند، به نتیجه‌ای نمی‌رسند! 

 

این سایت همچنین در پایان برای گواه مطالب خودش می نویسد: برخی از رجال اصلاح‌طلب مثل عباس آخوندی و محسن رنانی از حوادث احتمالی آینده با صفت خونبار یاد کرده‌اند...

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر