کد خبر: 94487
A

یک فعال سیاسی اصلولگرا گفت: مردم از جنگ زرگری خسته اند، یکی دیگری را می کوبد تا خود را بالا بکشد و وقتی بالا رفت آش همان آش است و کاسه همان کاسه و همان داستان ها تکرار می شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ «حسین کنعانی مقدم»، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با آسیب و تفاوت رفتارهای تندروهای اصولگرا در مقابل طیف معتدل این جریانگفت: ما یک جریان اصولگرایی برخاسته از آرمان های انقلاب داریم. اصولگرایانی انقلابی و تابع دیدگاه ها و نظرات حضرت امام و مقام معظم رهبری. یک تعدادی هم هستند که در جریان اصولگرایی خود را صاحب فتوا می دانند و در مقابل فرمان نصح صریح رهبری توجیحاتی را می آورند که یا به آن عمل نکنند و یا به طور ناقصی به آن عمل کنند.

او افزود: ما این تندروها را تکنوکرات هایی می دانیم که در عین حالی که جزو محافظه کاران هستند بیشتر به دنبال حاکمیت هستند تا تداوم انقلاب. اصولگرایان در اصول با هم تفاوتی ندارند ولی در مشی سیاسی برخی معتقد به روش های انقلابی هستند و برخی عقیده دارند، باید روش های محافظه کارانه ای، در پیش گرفت.

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن انتخابات رفتارهای سیاسی رقابتی می شود و برخی سعی می کنند از همین حالا، رقابت های انتخاباتی را شروع کنند و بنا را بر این بگذارند که برای اثبات خود به روش غلط نفی رقیب بپردازند. ما همیشه می گوییم باید اثباتی برخورد کرد و اگر جریانی سیاسی حرفی برای گفتن دارد به جای تخریب رقیب خود را اثبات کند.

کنعانی مقدم تاکید کرد: مردم از جنگ زرگری خسته اند، یکی دیگری را می کوبد تا خود را بالا بکشد و وقتی بالا رفت آش همان آش است و کاسه همان کاسه و همان داستان ها تکرار می شود.

او در پایان اضافه کرد: ما با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود باید عاقلانه تصمیم بگیریم و دولت را در شش ماهه پیش رو، همراهی کنیم تا بتواند از موانع عبور کند.

منبع: برنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر