کد خبر: 9494
A

رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل گفت : شخصی که روز پنجشنبه به محیط بان آملی در حین انجام ماموریت حمله ور و او را به شدت مصدوم کرده بود، دستگیر شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل گفت : شخصی که روز پنجشنبه به محیط بان آملی در حین انجام ماموریت حمله ور و او را به شدت مصدوم کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، بهمن صادق نژاد در همین رابطه افزود : عوامل اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آمل در پی دریافت گزارش مردمی مبنی برخرید و فروش پرندگان شکاری در یکی از خیابان های این شهر ، ماموران اجرایی را به محل مورد نظر اعزام کرد .

وی اضافه کرد: عوامل اجرایی محیط زیست در ابتدا و پس کشف دو بهله عقاب از اعضای باند خرید و فروش پرندگان شکاری ، به سمت راننده خودروی این باند پیش رفتند که راننده خودرو پس از مشاهده عوامل محیط زیست بلافاصله پا به فرار گذاشت.

رییس اداره حفاظت محیط زیست آمل ادامه داد: یکی دیگر از عوامل این باند با مشاهده ماموران اجرایی محیط زیست با وی درگیری شد و با زدن چندین مشت به صورتش ، او را مصدوم و نقش بر زمین کرد .

صادق نژاد گفت : پس از این اتفاق، بلافاصله و با تماس با پلیس 110 آمل و حضور یگان ویژه شهرستان ، ضارب در کمتر از چند ساعت دستگیر شده و با تشکیل پروند تنظیمی وشکایت محیط زیست، دراختیار دستگاه قضایی قرار گرفته است.

رییس اداره حفاظت محیط زیست آمل اضافه کرد: پس از دستگیری این ضارب، برادر او ظهر پنجشنبه با حضور در محل این اداره و برهم زدن نظم محل کار و درگیری لفظی با پرسنل محیط زیست، با تشکیل پرونده تنظیمی به همراه برادرش راهی زندان شدند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر