کد خبر: 95584
A

عباس سلیمی نمین، اظهار کرد: من نگفته‌ام که آن‌هایی که حکم رهبر را دارند از کاندیداتوری ۱۴۰۰ منع شده‌اند. بحث منع شدن یا نشدن نیست. ممکن است برخی شخصیت‌ها باشند که با حکم رهبری در مجمع تشخیص مصلحت نظام باشند که این‌ها قطعا منعی ندارند. منتهی در جایگاه‌های اجرایی این چنینی، این تلقی در ذهنم ایجاد شده بود که این بحث در مورد کسانی که جایگاه‌های حساسی را با جکم رهبری در اختیار دارند صدق می‌کند.

به گزارش دیده بان ایران؛ عباس سلیمی‌نمین، فعال سیاسی اصولگرا تاکیک کرد: ممکن است برخی شخصیت‌ها حکم رهبری داشته باشند اما منعی برای حضور در انتخابات نداشته باشند.

 سلیمی نمین، اظهار کرد: من نگفته‌ام که آنهایی که حکم رهبر را دارند از کاندیداتوری 1400 منع شده‌اند. بحث منع شدن یا نشدن نیست. ممکن است برخی شخصیت‌ها باشند که با حکم رهبری در مجمع تشخیص مصلحت نظام باشند که این‌ها قطعا منعی ندارند. منتهی در جایگاه‌های اجرایی این چنینی، این تلقی در ذهنم ایجاد شده بود که این بحث در مورد کسانی که جایگاه‌های حساسی را با حکم رهبری در اختیار دارند صدق می‌کند.

بر اساس این گزارش، پیش از این به نقل از او گفته شده بود: شنیدم که مقام معظم رهبری کسانی که از ایشان حکم داشتند و دارند را از نامزد در انتخابات ریاست جمهوری منع کرده‌اند.

وی افزوده بود: به این افراد گفته‌شده اگر می‌خواهند نامزد انتخابات شوند، از سمت‌هایی که رهبرانقلاب بدان‌ها سپرده، کنار بکشند.

منبع: خبرفوری

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر