کد خبر: 96221
A

فرمانده ناجا با اشاره به شهادت دکتر فخری‌زاده گفت: جوانان این سرزمین و دانشمندان ایران اسلامی راه این شهید بزرگوار و همه شهدا را ادامه خواهند داد و عاملان این جنایت نیز مجازات می‌شوند و به سزای اعمالشان خواهند رسید تا درس عبرتی برای همه دشمنان نظام اسلامی باشد.

به گزارش دیده بان ایران؛ فرمانده ناجا با اشاره به شهادت دانشمند فرزانه کشور دکتر "فخری‌زاده" گفت: قطعا راه این شهید بزرگوار ادامه دارد. جوانان این سرزمین و دانشمندان ایران اسلامی راه این شهید بزرگوار و همه شهدا را ادامه خواهند داد و عاملان این جنایت نیز مجازات می‌شوند و به سزای اعمالشان خواهند رسید تا درس عبرتی برای همه دشمنان نظام اسلامی باشد.

 

سردار حسین اشتری در "شور عمومی فرماندهی" که به صورت ویدئوکنفرانسی در سالن فجر ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، اظهارکرد: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و رحمت می‌فرستیم و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهیدان حریم نظم و امنیت را گرامی می داریم و برای مقام معظم رهبری آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

 

وی با تبریک و تسلیت شهادت دانشمند فرزانه کشور شهید دکتر "محسن فخری‌زاده" گفت: شهادت این دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان را محضر مقام معظم رهبری، خانواده محترم آن شهید بزرگوار، ملت عزیز ایران اسلامی و همه همکارانم تبریک و تسلیت عرض می کنم.

 

راه شهید «فخری‌زاده» ادامه دارد

 

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدام تروریست‌ها در به شهادت رساندن دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان دکتر "فخری‌زاده" ادامه داد: بار دیگر آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی دشمنی خود را با مردم و کشور ما نشان دادند ولی باید بدانند که به زودی عاملان این جنایت، شناسایی، دستگیر می شوند و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

 

اشتری با بیان اینکه دستگاه‌های متولی و همکارانم با تمام توان، برای شناسایی و دستگیری عاملان شهادت دکتر "فخری‌زاده" اقدام خواهند کرد، تاکید کرد: قطعا راه این شهید بزرگوار ادامه دارد. جوانان این سرزمین و دانشمندان ایران اسلامی راه این شهید بزرگوار و همه شهدا را ادامه خواهند داد و عاملان این جنایت نیز مجازات می شوند و به سزای اعمالشان خواهند رسید تا درس عبرتی برای همه دشمنان نظام اسلامی باشد.

 

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: به برکت خون شهدا هر روز عزت این انقلاب و نظام اسلامی، افزون‌تر و عزم ما در پاسداشت ارزش‌های والای نظام و انقلاب جزم‌تر می شود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کسانی که دلبسته و وابسته مذاکره و سازش با دشمنان هستند، اظهارکرد: متاسفانه برخی افراد به مذاکره و سازش با دشمنان ایران اسلامی دلبسته اند اما باید بدانند که دشمنان در هر فرصتی مترصد ضربه زدن به ما هستند و نباید از توطئه آنان غافل شویم.

 

فرمانده نیروی انتظامی با تشریح شخصیت علمی و انقلابی دکتر "فخری‌زاده"، به پیام مقام معظم رهبری در پی شهادت این شهید دانشمند اشاره کرد و گفت: قطعا مطابق فرمایش معظم له، عاملان شهادت این دانشمند فرزانه به سزای اعمالشان خواهند رسید و ما در تداوم مسیر شهدا مصمم تر خواهیم بود.

 

وی با بیان اینکه بدانیم که دشمن از هر خلائی برای ضربه زدن به ما استفاده می کند، خاطرنشان کرد: باید از سرمایه‌های این نظام و انقلاب اسلامی صیانت کنیم و از توطئه‌های معاندان و دشمنان غافل نشویم.

 

فرمانده ناجا در ادامه بررسی آخرین وضعیت‌های ماموریتی ناجا را محور اول شور عمومی فرماندهی اعلام و اظهار کرد: از این فرصت استفاده و از زحمات و اقدامات همه همکارانم در این ایام تشکر و قدردانی می کنم. از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور نیروی انتظامی با تمام توان وارد میدان مقابله و پیشگیری از این ویروس منحوس شد و ضمن اجرای ماموریت‌های ذاتی خود، ماموریت‌هایی را که به علت شیوع ویروس کرونا برای نیروی انتظامی نیز تعریف شد، به درستی و با تمام توان و قوا دنبال و اجرایی کرد.

 

اشتری با اشاره به اعمال محدودیت‌های جدید همزمان با دور جدیدی از شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: از هفته گذشته (اول آذرماه) که محدودیت‌های جدیدی جهت مقابله با این ویروس منحوس و قطع زنجیره بیماری کووید ۱۹ آغاز شد، پلیس نیز با تمام توان و قوا وارد میدان عمل شد؛ به طوری که ضمن اعمال محدودیت‌های ترافیکی به نوعی به اجرای سایر مصوبات ستاد ملی کرونا نیز نظارت دارد.

 

وی با اشاره به حضور مداوم در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا و پیگیری مصوبات مربوطه یادآور شد: امروز به واسطه حضورم در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، به بخشی از تلاش و زحمات همکارانم و نقش اثرگذار آنان در مقابله با ویروس منحوس کرونا اشاره کردم. در واقع نیروی انتظامی عهده دار اجرای بخش اعظمی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

 

اشتری با بیان اینکه با تمام توان در کنار مدافعان سلامت و کادر درمانی هستیم، خاطرنشان کرد: قدردان زحمات کادر پزشکی و درمانی کشور در این ایام هستیم و تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس و قطع زنجیره‌ای بیماری به مردم خدمت و مجاهدانه پای کار هستیم و انشاءالله آماده تر از همیشه ماموریت‌ها را دنبال و اجرایی می کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس وی در پایان ضمن قدردانی مجدد از تلاش شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی، بر لزوم صیانت از سلامت کارکنان تاکید و اظهارکرد: همکاران اجرا و انجام ماموریت‌ها را با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی دنبال کنند.

 

منبع: ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر