کد خبر: 9643
A

سخنگوی کمیسیون بهداشت گفت: نماینده سازمان هلال احمر در جلسه امروز کمیسیون با اشاره به اینکه این سازمان، سال‌های پیش، طبق قانون، از معاملات ملکی در کشور دریافتی داشته است، اعلام کرد که از سال 94، دیگر این دریافتی از معاملات املاک به این سازمان تعلق نگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران محمدنعیم امینی‌فرد نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی  به تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس پرداخت و گفت: در بخش اول جلسه نمایندگان دستگاه‌های اجرایی ازجمله هلال‌احمر، کمیته امداد و بیمه نیروهای مسلح و نیز رئیس دفتر سلامت سازمان برنامه و بودجه به ارائه پیشنهادهای خود درباره لایحه بودجه سال 96 کل کشور پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: نماینده سازمان هلال احمر در این جلسه با اشاره به اینکه این سازمان سال‌های پیش طبق قانون دریافتی از معاملات ملکی در کشور داشت، اعلام کرد که از سال 94، دیگر این دریافتی از معاملات املاک به این سازمان تعلق نگرفته است و تأکید داشت که در لایحه بودجه این موضوع مجدداً مورد تأکید قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نماینده سازمان خدمات بیمه نیروهای مسلح در جلسه امروز با اشاره به نوع خدمت این نیروها تقاضای کمک‌هزینه بیشتر داشت.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی ارائه پیشنهادهای نمایندگان درباره لایحه بودجه را بخش دیگری از جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان خواند و با اشاره به سفر علی نوبخت رئیس کمیسیون به استان فارس جهت بازدید از چگونگی پیشبرد طرح پزشک خانواده، اظهار داشت:‌ ارزیابی رئیس کمیسیون بهداشت از این موضوع مثبت بوده، اما در ضمن تأکید داشتند که سطح سوم خدمات بهداشتی ـ درمانی باید با اهتمام بیشتری در این طرح پیاده شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر