کد خبر: 97166
A

معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده در توئیتی نوشت: جریان رسانه‌ای خاصی با عدم‌ پایبندی به قانون، اخباری از انتقال اسناد محرمانه مطرح کرده که شواهدی از آن در این معاونت وجود ندارد.

به گزارش دیده بان ایران؛  معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در توئیتی نوشت: جریان رسانه‌ای خاصی با عدم‌ پایبندی به قانون، اخباری از انتقال اسناد محرمانه مطرح کرده که شواهدی از آن در این معاونت وجود ندارد.

معصومه ابتکار روز چهارشنبه (۱۹ آذرماه) در پیامی که در صفحه توئیتر خود منتشر کرد، با تاکید بر اینکه شهیندخت مولاوردی (معاون پیشین امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری) بانوی توانمندی است که برای احقاق حقوق و جایگاه زنان تلاش‌های ارزنده کرده است، افزود: روند دادگاه که مستقل است و انشالله ختم بخیر می شود.

وی در بخشی دیگر از پیام خود، جریان رسانه‌ای خاص که مدعی شده بود مولاوردی اسناد محرمانه‌ای به خارج از کشور منتقل کرده است را خطاب قرار داد و نوشت: جریان رسانه‌ای خاصی با عدم‌ پایبندی به قانون، اخباری از انتقال اسناد محرمانه مطرح کرده که شواهدی از آن در این معاونت وجود ندارد.

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات «شهیندخت مولاوردی» مهر ماه امسال در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور وکیل مدافع متهم، نماینده حقوقی معاونت حقوقی ریاست جمهوری و نماینده دادستان برگزار شد، دو اتهامِ «در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی شده با پوشش مسوولان نظام با هدف برهم زدن امنیت کشور از طریق انعقاد قرارداد با صندوق جمعیت سازمان ملل متحد» و «فعالیت تبلیغی علیه نظام» به مولاوردی تفهیم شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر