کد خبر: 98242
A

نماینده گرمسار در مجلس گفت: پیوستن به کنوانسیون‌های FATF مثل این است که اجازه دهیم دستانمان را ببندند و به ته چاه عمیق بیندازند.

به گزارش دیده بان ایران؛ اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بعضی فضاسازی‌ها برای پیوستن ایران به FATF  گفت: در ماجرای FATF  باید همه حواس همه مسئولان به فرمایشات رهبر معظم انقلاب باشد و همه باید منافع عمومی را در این ماجرا در نظر بگیرند.

وی افزود:‌ مقام معظم رهبری عنوان کردند که بررسی لایحه پیوستن ایران به FATF تمدید شود اما بعضی‌ها دارند موضوع دستور آقا برای بررسی را بُل می‌گیرند و به دنبال سواستفاده از این ماجرا هستند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضرت آقا فرموده‌اند که بررسی لوایح پیوستن ایران به کنوانسیون‌های FATF تمدید شود و این بررسی هیچ ربطی به پذیرش ندارد که برخی‌ها آن را تعمیم می‌دهند. رهبر انقلاب فقط فرمودند که بررسی این لایحه بلامانع است. 

مطهری خاطرنشان کرد: خط و خطوط و چارچوب کار در ماجرای FATF  مشخص است. کشور ما کشور مستقلی است و آنچه در آن ارجحیت دارد منافع عمومی است.

وی افزود:‌رهبر معظم انقلاب در استادیوم 100 هزار نفری آزادی که سخنرانی داشتند فرمودند یا آقایان نمی‌دانند و نادانند و یا اینکه می‌دانند و خائن هستند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ پذیرش FATF  به این معنا است که ما به گردانندگان آن اجازه دهیم دست و پای ما را ببندند و ما در استخر عمیق به آب بیندازند تا خفه شویم.

مطهری خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی از مسئولین ما چشم‌ و امیدشان به خارج از کشور است. این آقایان به دلیل اینکه فرزندان‌شان ملک و سرمایه‌ای در کشورهای خارجی دارند و فرزندان‌شان امروز در آنجا هستند در این ماجراها به دنبال فرزندان و سرمایه‌ها و زندگی خودشان هستند.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر