کد خبر: 9834
A

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز طرح برخورد با ورود مسافربرهای شخصی و غیرمجاز به پایانه‌های تاکسی‌رانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ سردار محمدرضا مهماندار درباره اجرای این طرح گفت: در راستای ساماندهی حمل و نقل مسافر و برخورد با مسافربرهای شخصی و غیرمجاز در پایانه‌های تاکسیرانی این طرح به مرحله اجرا درآمده است و بر این اساس با تمامی خودروهای شخصی و غیرمجاز که وارد پایانه‌های مسافربری شده برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه دوربین‌هایی نیز برای برخورد با ورود خودروهای شخصی و غیرمجاز در ورودی پایانه‌های تاکسیرانی نصب شده، ادامه داد:‌ علاوه بر دوربین‌ها، ماموران راهور درتمام پایانه‌های تاکسیرانی نیز مستقر شده و نسبت به اعمال قانون این تخلف اقدام خواهند کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در اجرای این طرح تمام خودروهای غیرمجاز اعم از پلاک تهران و شهرستان جریمه خواهند شد، اظهارکرد:‌ اجرای این طرح در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

مهماندار با تاکید بر اینکه تنها تاکسی‌ها مجاز به ورود به پایانه‌های تاکسیرانی هستند، درباره مبلغ جریمه این خودروها نیز گفت: برابر قانون توقف وسایل نقلیه در ایستگاه وسایل حمل و نقل عمومی 30 هزار تومان و حمل مسافر توسط خودروهای شخصی و غیرمجاز نیز 30 هزار تومان جریمه در پی دارد، بنابراین اگر خودرویی شخصی وارد پایانه شده و اقدام به مسافربری هم بکند در مجموع 60 هزار تومان جریمه خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر