کد خبر: 98829
A

فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) سپاه پاسداران گفت: دشمن با به‌شهادت رساندن « سردار حاج قاسم سلیمانی» اشتباه استراتژیک بزرگی مرتکب شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار محمدعلی حق‌بین ظهر امروز در مرکز تخصص‌های دریایی نداجا در رشت با تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: دشمنان با به شهادت رساندن سردار سلیمانی مرتکب اشتباه استراتژیک شدند زیرا تصور می‌کردند با فقدان وی قادر به اجرای نقشه‌های شوم خود در منطقه می‌شوند.

فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه با شهادت حاج قاسم سلیمانی برنامه‌های آمریکا در غرب آسیا روی هوا رفت خاطرنشان کرد:‌ حاج قاسم سلیمانی در تصمیم‌گیری‌ اهل مشورت بود اما وقتی به تصمیمی می‌رسید تا آخر پای آن می‌ایستاد.

فرمانده جبهه مقاومت، صبر همراه با اخلاص، مردم‌دوستی و ولایت‌مداری را از شاخصه‌های بارز حاج قاسم سلیمانی برشمرد و افزود: حیات و شهادت حاج قاسم سلیمانی هر دو هدایایی از طرف خداوند رحمان و رحیم به ملت ایران است که موجب خیر و برکت برای جهان اسلام و ایران اسلامی شده است.

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه انتقام خون سردار سلیمانی حتماٌ و قطعاً از دشمنان گرفته می‌شود افزود: حاج قاسم سلیمانی یک فرمانده شجاع و بی‌نظیر در عرصه رزم بود ‌و راه وی در رسیدن به اهداف جبهه مقاومت ادامه خواهد داشت.

سردار حق‌بین با بیان اینکه امروز دشمن در همه عرصه‌ها به‌ویژه حوزه فرهنگی با ما در جنگ است افزود: وحدت و همدلی در کشور را مدیون خون مطهر حاج قاسم سلیمانی هستیم و با حفظ این انسجام در لوای پیروی از دستورات رهبر معظم انقلاب دشمنان را از غرب آسیا بیرون می‌اندازیم.

فرمانده سابق لشکر عملیاتی سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه همگی باید با قدرت و صلابت پشت سر رهبر انقلاب باشیم خاطرنشان کرد: بیرون کردن آمریکا از منطقه پیروزی بزرگی است و این پیروزی را با آرامش و در زمان مناسب به‌دست خواهیم آورد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر