کد خبر: 98910
A

جلسه شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی، عصر روز گذشته (جمعه) به صورت مجازی با حضور دبیرکل این تشکیلات سیاسی برگزار گردید.

به گزارش دیده بان ایران؛ روز گذشته جلسه شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی با حضور حجت الاسلام رسول منتجب نیا (دبیرکل حزب) و برخی از اعضای این شورا برگزار شد. در ابتدای این جلسه منتجب نیا با تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، بر استفاده از ظرفیت های فضای مجازی جهت برگزاری جلسات و عدم تعویق جلسات شورای مرکزی به بهانه کرونا تأکید کرد که با استقبال اعضای حاضر روبرو شد. همچنین هماهنگی انتخاباتی با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و عضویت در خانه احزاب مورد اقبال دبیرکل و اعضای حاضر قرار گرفت و بنا شد که مسئولین استانها هرچه سریعتر رابط کمیته انتخابات در استان خود را به دفتر مرکزی حزب معرفی کنند.

در ادامه، گزارش عملکرد تعدادی از کمیته ها توسط مسئولین مربوطه ارائه شد و سپس پیرامون اصلاح مواردی جزئی از اساسنامه که توسط کمیسیون ماده ۱۰ احزاب درخواست شده بود، بحث و بررسی صورت گرفت. همچنین درباره ایجاد واحدهای لازم بحث و تبادل نظر شد. در پایان این جلسه نیز جهت برگزاری مجمع عمومی سالیانه حزب برنامه ریزی هایی صورت پذیرفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر