کد خبر: 99281
A

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گام اول انقلاب با خون شهید بهشتی‌ها وشهید مطهری‌ها آغاز شد و گام دوم انقلاب نیز نیاز به خون پاکی داشت که خداوند شهید حاج قاسم سلیمانی را انتخاب کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که امروز (۱۷ دی) در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی با گام دوم انقلاب ارتباط داشت، اظهار کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی خون تازه ای در کالبد انقلاب برای پیمودن گام دوم شد.

 

وی با بیان اینکه گام دوم انقلاب به مثابه آغاز نهضتی جدید در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است، گفت: خیلی ها می خواهند این گام دوم انقلاب را عادی انگاری کنند، در حالیکه ثمره اصلی انقلاب در این گام دوم شکل خواهد گرفت.

 

رضایی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی جوانه‌های انقلاب در آغاز گام دوم را آبیاری کرد، اظهار کرد: پیام شهادت شهید سلیمانی این است که گام دوم انقلاب بدون مکتب سلیمانی شکل نمی‌گیرد و باید راه مقاومت و شهید سلیمانی را ادامه دهیم.

 

وی افزود: البته این راه اصولی دارد که تبعیت از ولایت فقیه اولین اصل آن است و داشتن اعتماد به نفس، خلاقیت و ابتکار عمل و نوآوری و مردمی سازی و توانمندکردن مردم از دیگر اصول آن است.

 

رضایی با بیان اینکه با پیروی از این اصول هیچ چیز حتی تحریم ها و توطئه های دشمنان نمی تواند مانع پیشرفت ما باشد، گفت: شاهدیم آمریکا و اسراییل و برخی کشورهای عربی دست به دست هم داده و سازماندهی جدیدی برای مقابله با انقلاب ما شکل داده اند. در پشت جبهه هم یک ستون پنجمی از نفوذی‌ها، برخی بازیگران سیاسی و رانت خوارهای اقتصادی و سیاسی درست کرده اند، لذا گام دوم انقلاب با مبارزه بسیار سنگینی شروع شده است.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آنها می‌گویند باید حرف آخر را با جمهوری اسلامی ایران بزنیم. خُب بزنید تا ببینید صدها سلیمانی از ایران اسلامی بلند می‌شود.

 

وی با ببیان اینکه دشمنان می خواهد جلوی پیشرفت ما را در حوزه های مختلف بگیرند، ادامه داد: ترس آنها از شکل گیری یک تمدن بزرگ در ایران اسلامی و تاثیر آن بر کشورهای دیگر و رشد ما در حوزه های مختلف است. آنها خطر بیانیه گام دوم انقلاب را درک کرده‌اند.

 

رضایی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی در این مبارزه گام دوم انقلاب به کمک ما خواهد آمد، گفت: باید در این راه ثابت قدم بوده و از مسیر منحرف نشویم و پشت سر مقام معظم رهبری پیش برویم.

 

منبع: ایسنا 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر