کد خبر: 10295
A

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس، قاتل مسلح معلم ایرانشهری در کمتر از 72 ساعت در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، سردار "حسین رحیمی" افزود: در پی قتل مسلحانه معلم ایرانشهری در تاریخ نهم دی ماه بررسی های گسترده پلیس در این خصوص آغاز شد.
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر پس از بررسی موضوع در ابعاد مختلف، سرنخ هایی از انگیزه های تلافی جویانه در وقوع این قتل به دست آوردند و تحقیقات پلیس در این راستا ادامه داشت.
 
سردار رحیمی در ادامه گفت: پس از پایش های مداوم و شبانه روزی، کارآگاهان پلیس، سر نخ هایی از دخالت یک شرور سابقه دار در این قتل پیدا کردند و بامداد امروز پس از شناسایی محل اختفای این قاتل فراری در حاشیه شهر ایرانشهر ، وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده دارای سابقه شرارت داشته و تحت تعقیب مراجع قضایی نیز می باشد، تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تخصصی کاراگاهان پلیس، به انجام این قتل با همکاری یک نفر دیگر اعتراف و هدف از انجام این قتل را دخالت این معلم در قتل یکی از بستگانشان در سال گذشته عنوان کرد.
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تلاش گسترده پلیس برای دستگیری همدست وی همچنان ادامه دارد.
 
منبع: ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر