کد خبر: 10427
A

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از سقوط مرگبار زنی از طبقه شانزدهم برج فرهنگیان در تهرانپارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، در ساعت ۱۴:۳۰ روز گذشته حادثه  سقوط از طبقه شانزدهم برج مسکونی فرهنگیان – بلوک E۳ به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اعلام شد، که با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل اعلامی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خانمی حدودا ۵۰ ساله بر اثر سقوط از محل سکونتش در طبقه شانزدهم برج فرهنگیان فوت کرده است که در ادامه، کارآگاهان به محل سکونت متوفی مراجعه و با آثار تخریب اموال و اثاث منزلش مواجه شدند.

در ادامه رسیدگی به پرونده، تحقیقات از همسر متوفیه به نام قاسم. ک ۵۶ ساله – بازنشسته در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و قاسم در اظهارات اولیه مدعی شد که زمان وقوع حادثه در منزل حضور نداشته اما در ادامه، با انکار اظهارات اولیه خود عنوان داشت که تخریب اموال داخل منزل به واسطه درگیری میان او و همسرش ایجاد شده، اما او هیچ دخالتی در سقوط همسرش نداشته است.

قاسم در خصوص نحوه سقوط همسرش از طبقه شانزدهم نیز به کارآگاهان گفت: در یک لحظه و با شدت گرفتن درگیری، همسرم به سمت پنجره رفت و خودش را از طبقه شانزدهم به پایین پرتاب کرد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تناقضات موجود در اظهارات همسر متوفی و به منظور انجام تحقیقات تکمیلی، همسر متوفی به دستور بازپرس پرونده و و با قرار قانونی بازداشت و در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر