کد خبر: 11158
A
در جلسه علنی امروز مجلس مطرح شد

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد که پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از خانه ملت تشییع شود.

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد که پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از خانه ملت تشییع شود.

به گزارش  پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛  محمدرضا تابش در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم در جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه) مجلس، اظهار کرد: درگذشت مجاهد نستوه،‌ مبارز انقلابی، مدافع حقوق مردم و مرید و همراه حضرت امام (ره) و یار مقام معظم رهبری، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به ملت شریف ایران تسلیت می‌گوییم.

وی خطاب به رئیس مجلس گفت: اگر موافقت کنید ساعت 10 در جلسه علنی امروز اعلام تنفس شود تا نمایندگان برای ابراز همدردی با ملت و خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به حسینیه جماران بروند.

این نماینده مجلس همچنین تصریح کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از افرادی بود که بسیار در «در رأس امور بودن» مجلس نقش داشتند. لذا از خانواده ایشان استدعا کنید که مراسم تشییع جنازه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از خانه ملت انجام شود.

رحیمی: فضای مجلس فضای غم‌زده‌ای است

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی نماینده تهران نیز در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم، اظهار کرد: فضای امروز مجلس فضای غمزده‌ای است و حس و حال ورود به موارد کارشناسی وجود ندارد.

وی افزود:‌ امیدواریم به برکت خون شهدای عزیز که انقلاب را تا اینجا سربلند نگه داشته با وجود از دست دادن استوانه‌های انقلاب همچنان با حضور مردم شاهد برافراشته ماندن جمهوری اسلامی ایران باشیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر