کد خبر: 11257
A

شهردار ناحیه 2 شهرداری منطقه 6 از آماده سازی محوطه دانشگاه تهران برای برگزاری مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد و گفت: فضای داخلی دانشگاه و محوطه اطراف دانشگاه و تمامی محورهای اصلی منطقه برای برگزاری باشکوه مراسم آماده شده است.

به گزارش گروه تحلیلی خبری دیده بان ایران؛  فرزاد هنرور، شهردار ناحیه 2 شهرداری منطقه 6 با بیان اینکه 50 بنر اطلاع رسانی در محورهای اصلی منطقه نصب شده است، گفت: بیش از 10 غرفه اطلاع رسانی و صلواتی نیز در طول مسیر دایر شده است.

او تصریح کرد: 50 درصد پرچم های ایران و تمام پرچم های بلند سطح منطقه به رنگ مشکی درآمده است.

هنرور با تاکید بر آنکه با هماهنگی با ستاد اقامه نماز، مسئولین دانشگاه تهران، نیروی انتظامی، پلیس راهور و اورژانس آماده برگزاری با شکوه مراسم هستیم تاکید کرد: نیروهای شهرداری منطقه 6 از ساعاتی قبل از مراسم، نظافت و پاکسازی محل برگزاری مراسم را برعهده دارند و خدمت رسانی در حین و بعد از مراسم نیز ادامه خواهد داشت.

براساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6، هنرور با اشاره به اینکه بلافاصله بعد از اعلام خبر رحلت آیت الله رفسنجانی تمام تمهیدات در بحث های خدمت رسانی، نظافت و نگهداشت منطقه انجام گرفت، توضیح داد: همچنین با مناطق همجوار هماهنگی های لازم صورت گرفته تا این مناطق نیز آماده خدمت رسانی در جریان برگزاری مراسم باشند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر