کد خبر: 12193
A
معاون بیمه آسیا با اشاره به آتش سوزی ساختمان پلاسکو:

معاون فنی بیمه‌های اموال بیمه آسیا می‌گوید: تاکنون مشخص شده است 50 فقره بیمه‌نامه مربوط به واحدهای ساختمان پلاسکو برای شرکت بیمه آسیا است و این شرکت از ساعت 8 صبح شنبه دوم بهمن‌ماه آماده پرداخت خسارت به بیمه‌گذاران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ فرامز خجیر، درباره حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو تهران اظهار کرد: حدود 50 واحد از واحدهای ساختمان پلاسکو بیمه‌نامه آسیا داشتند، اما قطعا این مقدار افزایش پیدا می‌کند چرا که تعدادی از تجار  تسهیلاتی بابت خرید موجودی کالا از بانک‌ها می‌گیرند که این تسهیلات نزد ما بیمه‌است در نتیجه پس از مشخص شدن آن تعداد آنها نیز به این آمار اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به 50 بیمه‌نامه‌ای که شناسایی کردیم مقدار تعهدات ما 7 میلیار تومان است که با فرض اضافه شدن بیمه ‌تسهیلات بانکی تعهدات ما 9 الی 10 میلیارد تومان می‌شود.

معاون فنی بیمه‌های اموال بیمه آسیا افزود: شنبه اطلاعات دقیق‌تری درباره‌ تعداد بیمه‌نامه‌ها به دست خواهیم آورد. البته امروز در بیمه آسیا ستادی را تشکیل دادیم تا به این موضوع رسیدگی شود. از ابتدای ساعت اداری شنبه آماده هستیم خسارات، خسارت‌دیدگانی را که بیمه آسیا داشتند بپردازیم.

خجیر که در صحنه حادثه حضور داشت درباره فضای آن رخداد گفت: در حالی که تقریبا آتش مهار شده بود و آتش‌نشان‌ها داخل و یا دور محوطه ساختمان پلاسکو بودند ساختمان فرو ریخت.از آنجایی که بسیاری از مغازه‌هایی آنجا بودند در صنف پوشاک کار می‌کردند این حادثه بسیار گسترده بود. اما خوشبختانه چون حادثه هشت صبح رخ داد مردم عادی زیادی برای خرید آنجا حضور نداشتند./ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر