کد خبر: 12322
A

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به حادثه ریزش ساختمان پلاسکو گفت: دبیرستان دخترانه امامیه و دبستان دخترانه امید امام در محدوده این ساختمان یکشنبه(سوم بهمن ماه) بازهم تعطیل هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، مسعود ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران طی مصاحبه ای افزود:با توجه به اعلام ستاد مدیریت بحران کشور به دلیل نزدیکی این مدارس به ساختمان پلاسکو و با توجه به هوای آلوده و دود موجود در منطقه، یکشنبه(سوم بهمن ماه) تعطیل هستند.

حمید شاه منصوری مدیر منطقه 12آموزش و پرورش شهر تهران نیز روز گذشته دبیرستان دخترانه امامیه و دبستان دخترانه امید امام را به دلیل نزدیکی به محل حادثه، آلودگی هوا، دود ناشی از حادثه ریزش ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری را برای روز شنبه( دوم بهمن ماه) تعطیل اعلام کرده بود.

وی محدودیت های ترافیکی اعمال شده، عملیات امدادرسانی، دشواری عبور و مرور در محدوده حادثه ساختمان پلاسکو و نگرانی والدین برای تردد دانش آموزان به این مدارس را از دیگر علل تعطیلی دبیرستان دخترانه امامیه و دبستان دخترانه امید امام عنوان کرده بود.

ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی حدود ساعت 8 صبح روز پنجشنبه دچار حریق شد و حدود ساعت 11 و 30 دقیقه ساختمان به طور کامل فروریخت و تعدادی از آتش نشانان که در حال اطفای حریق بودند، زیر آوار گرفتار شدند.

عملیات آوار برداری از روز پنجشنبه تاکنون همچنان ادامه دارد.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر