کد خبر: 12341
A

بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو نیسان حامل دانش آموزان در شهرستان بشاگرد هرمزگان، یک دانش آموز کشته و 18 تن نیز زخمی شدند که حال دو تن از زخمی ها چندان مساعد نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، این نیسان وانت در اجاره کمیته امداد بوده و در حال انتقال دانش آموزان روستای برکاه از روستا به خوابگاه شبانه‌روزی کمیته امداد در خمینی شهر بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد شامگاه شنبه ضمن تایید این مطلب به خبرنگاران گفت: دانش آموزان دختر و تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) بشاگرد بودند که به هنگام بازگشت از روستای درکاه به خوابگاهشان در خمینی شهر دچار حادثه شدند.

عبدالرضا روشن ضمیر افزود: این دانش آموزان در مقطع دوره اول متوسطه بودند که دانش آموز جان باخته با نام فاطمه ابراهیم‌زاده درپایه هفتم مشغول به تحصیل بود.

وی گفت: 16 تن از مجروحان بصورت سرپایی درمان و مرخص شدند و حال دو تن دیگر مساعد نیست که برای رسیدگی بیشتراز درمانگاه سردشت بشاگرد به مرکز درمانی میناب منتقل خواهندشد.

سرپرست فرماندهی پلیس راه هرمزگان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه بین ساعت عصرشنبه رخ داده که در اثر آن یکی از دانش آموزان جان خود را از دست داد.

سرهنگ علی اسفندانی افزود: براساس بررسی های به عمل آمده، علت این حادثه ناتوانی راننده در کنترل خودرو به دلیل گل آلود بودن مسیر که ناشی از بارندگی دو روز گذشته بود، تشخیص داده شده است.

همچنین 13 آذرماه امسال نیز واژگونی وانت نیسان حامل دانش آموزان در محور بشاگرد به جاسک 18 زخمی برجای گذاشت.

شهرستان بشاگرد در فاصله 330 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر