کد خبر: 12385
A

فردی که با لباس مبدل پلیس وارد محوطه آواربرداری از ساختمان پلاسکو شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران به نقل از تسنیم از محل حادثه ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری اسلامی، صبح روز پنج‌شنبه 30 دی امسال، ساختمان تجاری پلاسکو دچار حریق شد و حدود ساعت 111 همان روز بر اثر شدت آتش‌سوزی و انفجارهای صورت گرفته، فروریخت که بر اثر این حادثه، تعدادی از آتش‌نشانان زیر آوار گرفتار شدند.

بر اساس این گزارش، بنابر اعلام سخنگوی آتش‌نشانی شهرداری تهران، در این حادثه 15 آتش‌نشانی و 10 نفر از مردم زیرآوار گرفتار شده‌اند. یک تن از آتش‌نشانانی که بر اثر سوختگی شدید به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شده بود، روز گذشته (شنبه) دوم بهمن، جان خود را از دست داد. تا کنون نیز پیکر مطهر دو آتش‌نشان شهید از زیرآوار خارج و برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی استان تهران منتقل شده است.

عملیات امدادرسانی و آواربرداری این حادثه در حالی به روز چهارم  رسیده که اقدامات انجام شده در روز سوم بهمن ماه جاری به‌شرح ذیل است؛

فردی که با لباس مبدل پلیس وارد محوطه امدادرسانی و آواربرداری از ساختمان پلاسکو واقع در  خیابان جمهوری اسلامی شده بود، توسط ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر شد. همچنین یکی از کامیون‌های حمل ضایعات و آوار ساختمان پلاسکو، روز جمعه از مسیر اصلی منحرف و به سمت کهریزک رفته بود که توسط ماموران انتظامی هدایت شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر