کد خبر: 12392
A

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پیشنهاد دادیم که شهدای آتش‌نشان در قطعه 50 بهشت زهرا که مربوط به شهدای منا است دفن شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت الاسلام شهیدی، با حضور در محل حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو در جمع خبرنگاران گفت:‌ ما تلاش می‌کنیم علاوه بر امکاناتی که خود سازمان آتش‌نشانی به شهدای آتش نشان ارائه خواهد داد ما هم در بنیاد شهید امکاناتی را در اختیار خانواده شهدای آتشن‌شان قرار خواهیم داد.

وی گفت: ما پیشنهاد دادیم که شهدای آتش‌نشان در قطعه 50 بهشت زهرا که مربوط به شهدای منا است، دفن شوند، هرچند که خود آتش‌نشان‌ها قطعه مجزایی برای دفن آتش‌نشانان فوت شده دارند.

شهدای آتش‌نشان در قطعه 50 بهشت زهرا دفن می شوند

ایسنا نوشت: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با ابراز همدردی با خانواده بزرگ شهرداری تهران و به ویژه خانواده های داغدار شهدای آتش نشان اعلام کرد: شهدای آتش نشان در قطعه 50 بهشت زهرا (س) دفن می شوند.

اکبر توکلی نژاد در حاشیه بازدید از محل حادثه اظهار کرد: همه نیروهای سازمان بهشت زهرا (س) و تجهیزات و امکانات این سازمان به ویژه آمبولانس‌ها آماده هستند و پس از طی مراحل تفحص اجساد مطهر شهدای آتش نشانان و نیز مرحله شناسایی هویت ، پیکر این عزیزان در قطعه 50 شهدا دفن می شود.

وی گفت: همه ما جزوی از خانواده بزرگ شهرداری تهران هستیم و از جان باختن شهدای آتش نشان در غم و اندوهی بزرگ فرو رفته ایم. به دلیل رعایت همه مسایل، آمبولانس ها در میدان اصلی عملیات نیستند بلکه دررینگ های عقب تر و خیابان های اطراف قرار دارند و به محض نتیجه یافتن تفحص شهدا در محل حاضر می شوند.-ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر