کد خبر: 12462
A
رئیس پلیس پایتخت خبر داد؛

رئیس پلیس پایتخت از ادامه اجرای محدودیت‌های ترافیکی فعلی تا عصر فردا خبر داد و گفت که احتمال دارد این محدودیت‌ها از فردا عصر کاهش یابد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ رئیس پلیس پایتخت از ادامه اجرای محدودیت‌های ترافیکی فعلی تا عصر فردا خبر داد و گفت که احتمال دارد این محدودیت‌ها از فردا عصر کاهش یابد.

سردار حسین ساجدی نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران مستقر در محل حادثه پلاسکو، در تشریح محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در معابر منتهی به ساختمان پلاسکو اظهار کرد: جلسه‌ای درباره تمهیدات ترافیکی در روزهای آتی داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که محدودیت‌های ترافیکی را تغییر داده و از عصر فردا در صورتی که بار ترافیکی کشش داشته باشد آن را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه تا عصر فردا محدودیت‌های ترافیکی اطراف ساختمان پلاسکو مانند امروز خواهد بود گفت: در صورتیکه محدودیت‌ها تغییر کند آن را از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی خواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه اولویت اصلی ما در حال حاضر آواربرداری و تخلیه آوار است تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا امکان تردد شهروندان در معابر نیز فراهم شود و محدودیت‌های ترددی آنان نیز کاهش پیدا کند. اما همانطور که گفتم اولویت نخست ما فراهم شدن امکان تردد خودروهای امدادی و خودروهای سنگین است.

ساجدی نیا همچنین درباره وضعیت امنیتی دیگر نقاط پایتخت نیز اعلام کرد: مشکل امنیتی در دیگر نقاط وجود نداشته و ماموران ما در دیگر نقاط پایتخت نیز همچون گذشته حضور داشته و به وظایف خود عمل می‌کنند

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر