کد خبر: 12692
A

عصار گفت: قطعا ما مردمی هستیم که قهرمانان خود را از بین کسانی انتخاب نمی کنیم که به میزهایشان چسبیده بودند و پول ما را خوردند و بعد هم فرار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشورمان سرانجام بعد از ۶ سال دوری از اجراهای زنده موسیقی سه شنبه ۵ بهمن تازه ترین کنسرت خود را به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «آوای هنر» و رهبری ارکستر پویا نیک پور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد.

 این کنسرت که ساعت ۲۱:۴۰ با استقبال قابل توجه مخاطبان و ترکیب کاملا متفاوت تر ارکسترهای معمول کنسرت های پاپ برگزار شد، قطعه «ای کاروان» با همراهی گروه کر نامیرا به سرپرستی فرهاد هراتی برای مخاطبان اجرا شد.

علیرضا عصار قبل از اجرای این قطعه خطاب به مخاطبانش گفت: من بعد از گذشت ۶ سال دوری از اجراهای زنده خودم را آماده کرده بودم تا امشب در حضور شما احساساتم را بیان کنم، ولی هفته پیش اتفاق آزاردهنده ای برای ملت ایران رخ داد که دیگر مناسب نمی دانم آن صحبت ها را مطرح کنم.

وی ادامه داد: همان طور که همه شما می دانید من این قطعه را برای امیرالمومنین (ع) ساختم اما امشب فکر می کنم می توان این قطعه را به قهرمانان و پهلوانان کشورمان تقدیم کرد. قطعا ما مردمی هستیم که قهرمانان خود را از بین کسانی انتخاب نمی کنیم که به میزهایشان چسبیده بودند و پول ما را خوردند و بعد هم فرار کردند. قهرمانان ما مردان شجاعی هستند که این روزها در آتش سوختند. البته این روزها می شنوم که می گویند این ها شهید نیستند ولی ما می دانیم که کار آنها کم از کسانی نیست که ۸ سال در جبهه ها جنگیدند. به هر ترتیب من این قطعه را به همه شجاعان  این حادثه که خداوند به خانواده هایشان صبر بدهد، تقدیم می کنم.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر