کد خبر: 14391
A

دومین آلبوم رسمی علی زندوکیلی از صبح امروز در حالی در سراسر کشور منتشر شد که این خواننده عنوان کرده این کار را با عشق به مردم سرزمینم تقدیم می کنم و به آن ها می سپاریم تا قضاوت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران به نقل از آژانس خبری موسیقی ایران، علی زندوکیلی که نخستین آلبوم  را به نام «یادی به رنگ امروز» شهریور ماه سال گذشته با بازخوانی آثاری از بزرگان موسیقی ایرانی روانه بازار موسیقی کرد، دومین آلبوم رسمی خود به نام «رویای بی تکرار» را روانه بازار موسیقی کشور کرد . او اعتقاد دارد آلبوم دومش به نوعی نخستین تجربه مستقل او در عرصه موسیقی است و شخصیت مستقل هنری علی زندوکیلی در این آلبوم گنجانده شده است.
زندوکیلی در درباره آلبوم جدید و فرایند تولید و انتشار این اثر گفت: این کار را با عشق به مردم سرزمینم تقدیم می کنم و به آن ها می سپاریم تا قضاوت کنند. هرکسی به نوعی با یک سری از قطعات این آلبوم ارتباط برقرار می کند و من و مجموعه گروه زند امیدواریم که این آلبوم به دل مردم بنشیند.
او همچنین پیش از این درباره جزئیات محتوایی آلبوم «رویای بی تکرار» نیز گفته بود:  بعد از بازخوانی آثار قدیمی و همکاری با گروه‌های مختلفی چون دنگ شو و دارکوب، این آلبوم به نوعی نخستین تجربه مستقل و در واقع بیانگر شخصیت هنری من است. از احساس جاری در ملودی‌ها که اکثرا ساخته خودم است تا انتخاب ترانه‌ها و دیگر جزئیات آلبوم که لحظه به لحظه آن را خودم با کمک دوستانم پیش برده‌ام.
محمود شبیری (مدیر برنامه های علی زندوکیلی) نیز در روز انتشار آلبوم گفت: کل این مجموعه، از ساز زدن ها تا خواندن ها و ترانه و آهنگسازی ها، با انرژی تمام انجام و تهیه و تولید شده است و کل آلبوم یک کار دلی است و ما عاشقانه این آلبوم را جمع کرده ایم.
 
جدیدترین آلبوم علی زندوکیلی در 12 قطعه به نام های: آتش در آب، بی تابانه، لالایی، رویای بی تکرار، جدایی، لحظه شیرین، نمی آیی، جانانه، آه سرد، عطر خاطره، آهسته آهسته، نجوای چوپان منتشر شده است که ترانه های آنرا افشین مقدم، حسین غیاثی، پرستو حراجی اصل، داوود غلامی و فراز حلمی سروده اند. در بخش آهنگسازی و تنظیم این آلبوم نیز علاوه بر خود علی زندوکیلی و گروه زند، هنرمندانی چون علیرضا افکاری، محمد زندوکیلی، فراز حلمی، یاشار یاری و سعید زمانی همکاری داشته اند. سینا و سحاب علم، رامتین اتابکی، شایان ریاحی، افشین بابایی و امید غفاریان خرم نیز نوازندگانی هستند که در این آلبوم ساز زده اند. 
دومین آلبوم رسمی علی زندوکیلی به تهیه کنندگی سپهر صاحبی (موسسه رنگین کمان هنر جوان) تهیه و روانه بازار موسیقی کشور شده است. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر