کد خبر: 4884
A

پرونده قتل یک مرد که دامادش برای این جنایت آدمکش یک میلیاردی اجیر کرده بود، با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران ، نیمه شب دوشنبه یکی از روزهای مردادماه به درخشان ، بازپرس جنایی شیراز خبر رسید جنایت هولناکی در خانهای در یکی از محلههای شیراز رخ داده و در جریان آن مردی میانسال به قتل رسیدهاست. با حضور بازپرس جنایی و کارآگاهان اداره آگاهی در محل حادثه، تحقیقات آغاز و مشخص شد که مرد میانسال بر اثرشلیک گلوله به سرش جانش را از دست داده است.

محل جنایت خانهای ویلایی بود و جسد قربانی در گوشه ای از منزل رها شده بود. کسی که ماجرا را به پلیس گزارش کرده بود، همسرقربانی بودند.
همسر قربانی گفت: نیمه شب کسی زنگ منزلمان را زد همسرم برای باز کردن در از اتاق خارج شد. ناگهان صدای شلیک گلوله آمد. با حضور در آنجا جسد غرق در خون او را دیده و متوجه شدیم که فردی نقابدار پس از قتل، از محل متواری شده است.وحشتزده به کوچه دویدم و از همسایهها کمک خواستم. با اظهارات این زن تحقیقات تخصصی برای کشف راز جنایت
شروع شد.
بررسی ها نشان میداد که مقتول با کسی اختلاف نداشته است. اما تحقیقات تکمیلی پیرامون این موضوع سرنخ هایی را در اختیار ماموران قرار داد و فاش شد که این مرد از مدت ها قبل با دامادش اختلاف داشته است. 
با این اطلاعات فرضیه اینکه داماد این مرد پشتپرده جنایت باشد مدنظر قرار گرفت.
در ادامه سرنخهایی بهدست آمد که نشان میداد داماد این مرد در جنایت نقش دارد. 
با دستورات قضایی که از سوی بازپرس صادر شد، جستوجو برای دستگیری این مرد جوان آغاز شد و کارآگاهان توانستند با بررسیهای شبانهروزی و تحقیقات تخصصی سرنخ هایی را به دست آورده و یک آدمکش را که از سوی داماد این خانواده برای جنایت اجیر شده بود دستگیر کنند. 
پس از دستگیری متهم بود که مهر تایید به تمام فرضیه ها خورد از این رو ماموران داماد این خانواده را نیز دستگیر کردند.
در ادامه و با دستگیری داماد و آدمکش این پرونده، آنها از سوی بازپرس تحت بازجویی قرار گرفتند و به ارتکاب جنایت اعتراف کردند.
آدمکش حرفه ای گفت: از حدود 9 ماه قبل از سوی داماد این خانواده برای قتل مرد میانسال اجیر شده بودم.
قرار بود در قبال انجام این کار یک میلیارد تومان پول دریافت کنم. پس از اینکه متوجه شدم زمان مناسب است شب حادثه در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بودم به منزل قربانی رفته و او را به قتل رساندم. 
در ادامه اظهارات این داماد ثروتمند نیز گرفته شد. 
سپس مشخص شد که دو نفر دیگر یکی برادر قاتل و دیگری دوست داماد در این جنایت نقش داشته اند.
بدین ترتیب این پرونده بر علیه آدمکش حرفه ای به اتهام مباشرت و مابقی به اتهام معاونت در قتل با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری ارسال شد.

منبع: خبرجنوب

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر