کد خبر: 5120
A
در مهرآباد جنوبی رخ داد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات سه عضو یک خانواده از حریق در منزل مسکونی‌شان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، سید جلال ملکی، در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در ساعت ۲:۴۹ بامداد امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن  ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی، نردبام و تشک نجات به محل حادثه واقع در مهرآباد جنوبی، خیابان حسینی فردوس اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در یک ساختمان چهار طبقه مسکونی رخ داده و کانون آن طبقه منفی یک این ساختمان بوده که دو موتور سیکلت در آنجا کاملا شعله‌ور شده و آتش به بخش‌هایی از یک دستگاه سواری پراید و وانت نیز سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران با بیان اینکه در پارکینگ این ساختمان مسکونی پنج دستگاه موتور سیکلت و سه دستگاه خودرو سواری قرار داشت، اضافه کرد: شعله‌های آتش در حال سرایت به آنها بود که عوامل آتش‌نشانی با تقسیم شدن به دو گروه بلافاصله عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کردند.

ملکی با اشاره به دود گرفتگی در طبقات این ساختمان ادامه داد: تا پیش از حضور آتش‌نشانان اکثر ساکنان این ساختمان خود را به فضای باز بیرون رسانده بودند و تنها اعضای یک خانواده سه نفره در طبقه چهارم محبوس شده بودند که عوامل آتش‌نشانی با حضور در این طبقه این سه نفر را خارج کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل و تخلیه دود، در ساعت ۴:۱۷ بامداد به عملیات خود خاتمه دادند تا کارشناسان آتش‌نشانی تحقیقات خود برای بررسی علت این حادثه را آغاز کنند.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر