کد خبر: 5380
A
جنایت هولناک در شهرک آزادی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیری زنی که پس از قتل سه عضو خانواده‌اش قصد خودکشی داشت خبر داد.پسرچهارساله، دختر ۱۱ ساله و همسر ۳۹ ساله این زن به قتل رسیده و دختر ۱۰ ساله این زن در بیمارستان است.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان ایران، حوالی ساعت12:30 ظهر امروز شهروندان ساکن در محله شهرک آزادی تهران در تماس با سامانه ۱۲۵ و مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از  قصدزنی برای خودکشی خبر دادند که بلافاصله دستگاه‌های امدادی و انتظامی در محل حاضر شدند. پس از حضور عوامل پلیس در محل مشاهده شد که زنی ۳۲ ساله با قرار گرفتن در لبه بالکن واقع در طبقه سوم قصد دارد خود را به پایین پرتاب کنند که با اقدامات انجام شده ازسوی تیم‌های روانکاوی و انتظامی سرانجام این زن از قصد خود منصرف شد.

مدتی بعد با حضور تیم‌های پلیس در واحد مسکونی زن ماموران با صحنه هولناک مواجه شده و متوجه شدند که این زن همسر ۳۹ ساله و دو کودک خود را به ضربه چاقو به قتل رسانده و دختر دیگرش نیز به شدت مجروح شده اما همچنان زنده است که بلافاصله  این دختر به مراکز درمانی انتقال داده شد.

در بررسی وضعیت این زن جوان نیز مشاهده شد که در دست‌ها و بدن به آثار خود زنی با چاقو وجود دارد. همچنین دختر مصدوم این زن نیز هنگام انتقال به بیمارستان اعلام کرد که هنگامی که پدرش در اتاق خواب بوده مادرش ابتدا با چاقو اقدام به قتل پدر کرده و سپس دیگر فرزندانش را به ضرب چاقو به قتل رسانده است.

ماموران کلانتری تهرانسر پس از دستگیری، این زن را به دلیل جراحات وارد بر روی بدنش به بیمارستان انتقال داده و پس از آن ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی رسیدگی به این پرونده و تحقیقات برای کشف انگیزه اصلی این جنایت را آغاز خواهند کرد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت  گفت: پسرچهارساله، دختر ۱۱ ساله و همسر ۳۹ ساله این زن به قتل رسیده و دختر ۱۰ ساله این زن در بیمارستان است.

وی با اشاره به اظهاراتی که در خصوص انگیزه از این جنایت هولناک مطرح می‌شود خاطرنشان کرد: برای اظهارنظر قطعی در این خصوص باید تحقیقات کارآگاهان آگاهی تکمیل شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر