کد خبر: 5433
A

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی روز جمعه با تکذیب شایعات اخیر مبنی بر احتمال انتصابش به عنوان رئیس جدید سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن انتقاد از بی اخلاقی های رسانه ای از رواج شایعاتی که هیچ پایه و اساسی ندارد، اظهار تعجب کرد.

علیرضا تابش در نخستین روز از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: انتشار این شایعه، طرح برخی نام ها و تصمیم سازی برای وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی غیر حرفه ای و غیر اخلاقی است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، علیرضا تابش که در کارنامه اش سمت های مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل حوزه وزارتی و مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیده می شود، بهمن ماه ١٣٩٣با تصویب هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی و حکم حجت اله ایوبی به سمت مدیرعامل این بنیاد سینمایی منصوب شد.
وی ادامه داد: متاسفانه برخی از اهالی رسانه به دام شایعه سازان افتاده وبه شایعات توجه می کنند.
تابش علت حضورش در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی و شورای معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که روز چهارشنبه و در نخستین روز کاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد را دعوت از سوی دفتر وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد.
وی گفت: بر اساس دعوتی که از من و هشت نفر از مدیران عامل موسسات و نهادهای وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت، به همراه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان وزیر، در این دو برنامه حضور یافتیم.
تابش خاطر نشان کرد: به جز مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، هشت تن دیگر از مدیران فرهنگی، شامل دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، رئیس پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات، رئیس بنیاد ملی بازیهای رایانه ای، مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، رئیس موسسه علمی کاربردی فرهنگ و هنر، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و دبیر هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی حضور داشتند.
وی گفت: خدمت به اهل فرهنگ و هنر در هر زمان و هر جایگاه باعث افتخار بوده و هست و گمانه زنی های مرتبط با سازمان سینمایی را تکذیب می کنم .

منبع: ایرانا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر