کد خبر: 5459
A
سرهنگ رضا بستو:

دو زن و یک مرد که به اتهام کیف‌قاپی و گوشی‌قاپی تحت تعقیب پلیس بودند، دستگیر شدند و به 30 فقره دزدی اعتراف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دیده بان ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، دو زن و یک مرد که به اتهام کیف‌قاپی و گوشی‌قاپی تحت تعقیب پلیس بودند، دستگیر شدند و به 30 فقره دزدی اعتراف کردند.

 

 سرهنگ رضا بستو، رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در این‌باره گفت: با وقوع چند فقره کیف‌ قاپی و موبایل‌ قاپی در شرق تهران، تحقیقات ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس برای دستگیری سارقان آغاز شد.

تحقیقات پلیسی نشان می‌داد سارقان دختر و پسری جوان و سرنشینان موتورسیکلتی بودندکه با نزدیک شدن به زنان به بهانه پرسیدن نشانی با غافلگیر کردن این افراد، گوشی و کیف‌هایشان را سرقت می‌کردند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد سارقان با یکی از شماره‌های ثبت شده در گوشی‌های سرقتی تماس می‌گرفتند و از او می‌خواستند به مالباخته بگوید با آنها تماس بگیرد و در صورت تماس مالباختگان برای پس دادن اموالشان از آنها اخاذی می‌کردند.

در ادامه تحقیقات پلیسی یکی از سارقان که مردی جوان بود، دو روز پیش شناسایی و دستگیر شد. متهم در بازجویی‌ها اعتراف کرد این سرقت‌ها را با همدستی دو زن جوان به نام‌های اعظم و اکرم که ساکن خیابان مخابرات هستند، انجام داده است. این دو سارق نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و دستگیر شدند. آنها تاکنون به 30 فقره دزدی اعتراف کرده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر