کد خبر: 5592
A

بهمن کیارستمی گفت: شکایت ما (از بیمارستان جم و یکی از پزشکان بیمارستان) جدید نیست و اواخر شهریور ماه تقدم دادسرای نظام پزشکی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، پس از اظهارات دکتر علیرضا زالی ـ رئیس سازمان نظام پزشکی  درباره آخرین وضعیت صدور حکم پرونده عباس کیارستمی و اعلام اینکه خانواده کیارستمی از بیمارستان جم، کادر درمانی و یکی از متخصصان عفونی بیمارستان نیز اعلام شکایت جدید کرده‌ است.

 بهمن کیاستمی ـ فرزند زنده یاد عباس کیارستمی ـ با بیان اینکه هنوز خبر تازه‌ای درباره این پرونده اعلام نشده است، گفت: این شکایت که توسط رئیس سازمان نظام پزشکی مطرح شده جدید نیست بلکه در دادگاه تاریخ 28 شهریورماه در نظام پزشکی، تقدیم دادسرای نظام پزشکی شد.

براساس این گزارش رئیس سازمان نظام پزشکی در جدیدترین گفت‌وگوی خود با اشاره به اینکه بعد از صدور حکم از سوی هیات بدوی سازمان نظام پزشکی، این حکم از سوی طرفین موضوع مورد اعتراض قرار گرفت، اعلام کرده است: وکیل خانواده کیارستمی از بیمارستان جم، کادر درمانی و یکی از متخصصان عفونی بیمارستان اعلام شکایت جدید کرده‌اند و به‌طبع هیات بدوی نمی‌توانست این موضوع را پیگیری کند و بر همین اساس شکایت جدید، مجددا به دادسرا ارسال شد. بنابراین این موضوع نسبت به پرونده قبلی متفاوت است و در حال حاضر نیز در دادسرا در حال بررسی است.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر