کد خبر: 5637
A

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با خانواده دانشجوی ایلامی که در سیل روز گذشته (دوشنبه) خرم آباد غرقه شده است، ابراز همدری کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، شهیندخت مولاوردی در کانال تلگرامی خود این مطلب را نوشته است و گفت: ضایعه در گذشت دانشجوی ایلامی فروزان مراد پور در سانحه سیل خرم آباد را تسلیت عرض کرده و از خداوند منان برای خانواده این عزیز از دست رفته آرزوی صبر دارم.

وی اظهار داشت: ضمن همدردی با خانواده این دانشجو، امیدوارم که زیرساخت ها در استان های محروم به گونه ای مهیا شود تا دیگر شاهد بروز اینگونه حوادث ناگوار در کشور نباشیم.

وی ابراز امیدواری کرد با حمایت بیشتر مسئولان اجرایی کشور، از بروز هرگونه حادثه ای به ویژه برای قشر جوان و فعال جامعه جلوگیری شود تا شاهد مرگ جوانان در کشور نباشیم.

به گزارش ایرنا، در جریان بارش باران و تگرگ شدید در خرم آباد 2 دختر دانشجو در داخل کانال مجاور ایستگاه ایاب و ذهاب در بلوار شورای این شهر غرق شدند؛ این دانشجویان، دانشجوی دانشگاه لرستان بودند که یک تن آنها اهل ایلام و دیگری اهل اصفهان است.

عصر دوشنبه بارش شدید باران و تگرگ در خرم آباد موجب آبگرفتگی خیابان ها، زیرگذرها و منازل مسکونی نقاط مختلفی از سطح این شهر شد و خودروها نیز در سیلاب و ترافیک سنگین گرفتار شدند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر