کد خبر: 7294
A

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: ۴۰ جسد کشته‌شدگان سانحه ریلی سمنان پیدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حیدر آسیابی در جلسه بررسی علل این حادثه در بیمارستان کوثر سمنان اظهار داشت: بعد از جستجوی نهایی 40 جسد کشته‌شدگان در حادثه ریلی روز گذشته در سمنان مشخص شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای جمع‌آوری اجساد حادثه ریلی روز گذشته گفت: تعداد 40 مسافر در این سانحه مفقود بودند که بعد از جستجوی در سر صحنه حادثه تعدادی از اجساد مشخص شد و برخی دیگر از اجساد ازجمله جسد یک مادر و کودک به هم چسبیده بود.

دادستان سمنان از اتمام جستجوی اجساد سانحه ریلی سمنان خبر داد و گفت: در حال حاضر کار جستجوی اجساد در محل حادثه به پایان رسیده است و باقی‌مانده برخی اجساد برای برخی آزمایش‌ها به پزشکی قانونی فرستاده‌شده است.

آسیابی از شناسایی 39 جسد در این سانحه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این سانحه جسد 39 نفر کشف‌شده و همچنان از یک نفر دیگر و سرنوشت آن خبری نیست.

وی با اشاره به برخی اقدامات برای شناسایی اجساد کشف‌شده گفت: 39 جسد کشف‌شده برای انجام آزمایش به پزشکی قانونی تهران منتقل شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اشاره به اقدامات لازم برای شناسایی سرنوشت یک نفر دیگر که همچنان نامشخص بود افزود: سمنان در حادثه ریلی تلفات جانی نداشته و مسافران سمنان در این سانحه مجروح شده‌اند.

آسیابی با اشاره به آغاز فعالیت برای شناسایی اجساد گفت: با توجه به اینکه امکانات آزمایش DNA فقط در تهران و در برخی از استان‌ها وجود دارد لذا اجساد این سانحه برای انجام این آزمایشات به تهران منتقل شدند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر