کد خبر: 7339
A
وزیر ورزش وجوانان خبرداد:

وزیر ورزش و جوانان از برنامه ریزی برای ارتباط مستقیم و بدون واسطه جوانان با چند وزیر کابینه خبر داد و گفت: این دولت از شنیدن انتقادات هیچ ابایی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر گفت: معاونت ساماندهی امورجوانان طبق قانون، حوزه بالادستی و برنامه ریزی برای جوانان است؛ یعنی با ساز و کار پیش بینی شده باید مطالبات جوانان از دستگاه ها و نهادهای مرتبط را پیگیری کند؛‌ درهمین راستا برنامه ای ترتیب داده شده تا یک ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین جوانان و مسئولین برقرار شود.
به گفته وزیر ورزش و جوانان قرار است این برنامه در گام نخست با حضور چهار وزیر دولت در بین فعالان جوان کشور آغاز شود.
سلطانی فر درتشریح جزییات این ملاقات ها اظهارکرد: قطعا این طور نخواهد بود که مسئولین سخنرانی کنند و جوانان فقط شنونده بلکه سعی می شود وزرا شنونده دغدغه های جوانان باشند و به آنها که هر یک نماینده فعالان حوزه های اقتصادی و اجتماعی، کسب و کار، استارت آپ ها، نخبگان علمی و هنرمندان هستند، پاسخگو باشند.
وزیر وزش و جوانان با تاکید برصحبت و دیدار با مردم به عنوان مشی رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری، افزود: این دولت از شنیدن انتقادات هیچ ابایی ندارد، چرا که خود را خادم و وام دار مردم می داند و دلیلی ندارد با خط کشی های تصنعی خاصه از مردم به ویژه جوانان دور شود.
طبق گفته سلطانی فر اولین جلسه هم اندیشی جوانان با تعدادی از وزاری دولت، درچند ماه آینده در کارگاه های تخصصی جداگانه برگزار می شود. قرار است جزییات این دیدارها از پیش اطلاع رسانی شود.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر