کد خبر: 7370
A
توسط مدیرکل پزشکی قانونی مازندران صورت گرفت:

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران مرگ سه نفر از کادر پرواز بالگرد متعلق به شرکت نفت که بامداد امروز یکشنبه در دریای خزر سقوط کرد را تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ دکتر علی عباسی افزود: به محض اطلاع از حادثه سقوط بالگرد، در اولین فرصت ستاد بحران در پزشکی قانونی استان تشکیل شد و در این جلسه ضمن آماده باش  به پزشکان و تکنسین های شهرهای همجوار طی هماهنگی آمده مقرر شد، اجساد جهت انجام  آزمایشات علمی، تشخیصی، هویتی و  صدور جواز دفن توسط کارشناسان به پزشکی قانونی شهرستان ساری انتقال یابد که تا کنون کار شناسایی و تعیین علت فوت سه نفر از کادر پروازی که تا عصر امروز به پزشکی قانونی انتقال یافته بود به پایان رسیده است.
 
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران تصریح کرد: گزارش معاینه اجساد به مراجع ذیربط ارسال شد تا پس از طی مراحل قانونی پیکر جان باختگان تحویل بستگان شود. ضمن اینکه همکاران در پزشکی قانونی مستقر هستند که به محض انتقال دو اجساد دیگر مراحل تشخیصی و هویتی آن را انجام دهند. 
 
بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان مازندران، اسامی جان باختگان احراز هویت شده عبارتند از:
خلبان اول: سید حسن محمدی، فرزند سید مصطفی
مهندس پرواز: رضا سنقری، فرزند محمد علی
فنی پرواز: حسین جعفرزاده، فرزند سید مصطفی
 
گفتنی است، این بالگرد ساعت سه بامداد امروز برای حمل مصدوم به سکوی نفتی امیر کبیر رفته بود که پس از بلند شدن برای برگشت در 20 کیلومتری بندر امیرآباد دچار نقص فنی شد در در دریا سقوط کرد در این حادثه چهار نفر از کادر پرواز، یک نفر مصدوم  فوت شدند. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر