کد خبر: 7454
A

بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، در روز سه شنبه در مناطق جنوبی و شرقی کشور آسمانی نیمه ابری پیش بینی می شود که به تدریج از میزان ابرناکی در این مناطق کم می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ در سایر نقاط کشور در ۲ روز آینده جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما خواهیم داشت که در شهرهای صنعتی با افزایش غلظت آلاینده های جوی مواجه خواهیم بود.

از اواخر روز چهارشنبه سامانه بارشی از سمت مرزهای غربی وارد کشور خواهد شد.

این سامانه در روز پنج شنبه در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های البرز غربی و مرکزی و سواحل غربی و مرکزی خزر سبب رگبار، باران و وزش باد خواهد شد.

 این سامانه در مناطق جنوبی همراه با رعد و برق و در نقاط سردسیر و کوهستانی سبب بارش برف خواهد شد. همچنین، در روز جمعه علاوه بر این نواحی، در بخش هایی از دامنه البرز شرقی و شمال شرق نیز این شرایط رخ خواهد داد.

 آسمان تهران برای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی خواهد بود، برای روز پنج شنبه نیز به تدریج شاهد افزایش ابر و رگبار و رعد و برق در پاره ای از نقاط خواهیم بود.

بیشینه و کمینه دمای تهران برای روز چهارشنبه را ۱۲ و یک درجه سانتی گراد بالای صفر است این وضعیت برای روز پنج شنبه ۱۰ و ۳ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر