کد خبر: 7474
A
رییس پلیس راه استان همدان خبر داد:

سرهنگ رضا عزیزی افزود: با توجه به اینکه سرنشینان کمربند ایمنی خود را نبسته بودند از شیشه ماشین به سمت بیرون پرتاب شده و ضربه مغزی شده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ سرهنگ رضا عزیزی از واژگونی یک دستگاه خودروی آمبولانس در 6 کیلومتری همدان در جاده ملایر خبر داد و گفت: ساعت هشت و 15 دقیقه روز گذشته ٨ آذرماه یک دستگاه خودروی آمبولانس که از مبدا خوزستان به سمت گیلان در حرکت بوده در 6 کیلومتری همدان در جاده ملایر بر اثر تجاوز از سرعت مجاز دچار واژگونی شده است.
 
وی با بیان اینکه متاسفانه هر دو سرنشین این آمبولانس فوت کرده اند، افزود: با توجه به اینکه سرنشینان کمربند ایمنی خود را نبسته بودند از شیشه ماشین به سمت بیرون پرتاب شده و ضربه مغزی شده اند.
 
عزیزی با اشاره به اینکه بیماری در این آمبولانس وجود نداشته است، اظهار کرد: سرنشینان آن در سنین 52 و 45 سال بوده اند. سرعت مجاز حرکت در این جاده 70 کیلومتر بوده اما به علت باقی نماندن خط ترمز بر روی جاده نمی توانیم سرعت دقیق حرکت این خودرو را بگوییم اما بدون شک سرعت آن بسیار بالا بوده است.
 
رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه اگر سرنشینان کمربند ایمنی خود را می بستند دچار ضربه مغزی نمی شدند، تصریح کرد: این دو سرنشین پس از انتقال به بیمارستان بعثت شهر همدان فوت کردند که پزشکان علت اصلی آن را ضربه مغزی اعلام کردند.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر