کد خبر: 8419
A

دادگاه رسیدگی به پرونده محمدعلی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه که قرار بود امروز (شنبه) ۲۰ آذر برگزار شود، تجدید و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع محمدعلی طاهری با اعلام این خبر اظهار کرد: قرار بود امروز (شنبه) جلسه رسیدگی به پرونده موکلم در شعبه 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی احمدزاده برگزار شود و تا ساعت 10 و 30 دقیقه صبح نیز به همراه نماینده دادستان منتظر ماندیم اما به خاطر عدم حضور کارشناس پرونده و اعزام نشدن طاهری از زندان، جلسه دادگاه برگزار نشد.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه زمان بعدی دادگاه هنوز مشخص نشده است افزود: اتهام موکل که قرار است رسیدگی شود، «محاربه» است در حالیکه پیشتر دیوان عالی کشور محکومیت موکل به اعدام بر اساس این اتهام را نقض کرده و اعلام کرده بود اقدامات طاهری مشمول ماده 286 قانون مجازات اسلامی نمی‌شود.

علیزاده طباطبایی همچنین برخی اخبار منتشره در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر صدور حکم آزادی طاهری از سوی دستگاه قضا و مخالفت قرارگاه ثارالله با این حکم را نادرست خواند و گفت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد.

منبع: تسنیم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر