کد خبر: 8431
A

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ضمن اشاره به دستگیری هفت قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در محدوده های مختلف شهر تهران، گفت: از مخفیگاه و خودروی این متهمان قریب به 467 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران،رسرهنگ بخشنده گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران عملیات ویژه این پلیس مشخص شد که فردی در امر قاچاق و ترانزیت مواد مخدر از جنوب کشور به تهران فعالیت گسترده‌ای دارد.

وی افزود: بر این اساس،  شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت و با گسترش چتر اطلاعاتی ماموران دریافتند که وی به تازگی مقادیری مواد مخدر را از قاچاقچیان جنوب کشور تحویل و قصد انتقال آن را با یک دستگاه تریلی در قالب بار تجاری (لوازم لباسشویی) به تهران دارد.

بخشنده تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی محورهای مواصلاتی منتهی به تهران تحت کنترل و پوشش قرار گرفت و پس از چند ساعت گشتزنی ، سرانجام خودروی مورد نظر در محور جاده قدیم قم، ورودی آزادگان مشاهده و در یک اقدام ضربتی متوقف شد.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ، متهم در این عملیات دستگیر و در بازرسی از داخل خودرو وی، 318 کیلو و 600 گرم تریاک از داخل کابین خودرو کشف شد؛ همچنین در این زمینه چهار همدست دیگرش که با خودروهای مختلف او را اسکورت می کردند نیز شناسایی و دستگیر شدند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد بخشنده، همچنین از یک عملیات دیگر از سوی ماموران عملیات ویژه این پلیس خبر داد و گفت:در این عملیات نیز قریب به 150 کیلوگرم تریاک کشف و دو توزیع کننده مواد مخدر نیز توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر شهریار دستگیر شدند.

منبع: ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر