کد خبر: 9241
A

زنی که پسر چهار ساله‌اش به علت خوردن متادون کشته شده بود، بازداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، او صبح دیروز با حکم جلب به دادسرای جنایی تهران آمد و بعد از اعتراف به کشته شدن پسرش بازداشت شد.

او درباره مرگ پسرش به «اعتماد» می‌گوید: «روز ١٦ آذرماه پارسال بود. من خانه نبودم و پسر کوچک‌ترم را به خاطر سرماخوردگی به دکتر برده بودم. شوهرم و پسر چهار ساله‌ام در خانه تنها بودند. وقتی از دکتر به خانه آمدم دیدم پسرم بی‌هوش روی زمین افتاده. از قبل سرما خورده بود و خیال کردم بی‌حال شده. اما انگار نفس نمی‌کشید. همان موقع او را به بیمارستان بردم اما او در بیمارستان فوت کرد. »

بعد از فوت پسر چهار ساله این زن، جسد او به پزشکی قانونی تهران منتقل شد و پزشکی قانونی بعد از کالبد‌شکافی جسد او اعلام کرد که پسربچه به علت خوردن شربت متادون فوت کرده است.
همچنین دور دهان پسر بچه جای کبودی نیز دیده می‌شده است. زن در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: «شوهرم معتاد بود و تریاک می‌کشید. ما از هم جدا زندگی می‌کنیم. او در بویین زهرا زندگی می‌کند و من بعد از مرگ همسرم به شهرستان رفتم.»

پسربچه سه ساله زن گوشه چادر مادرش را گرفته و خیره همه‌چیز را تماشا می‌کند. مادرش را می‌بیند که گریه و التماس می‌کند که بچه‌اش را نکشته. بازپرس پرونده بعد از شنیدن اظهارات زن می‌گوید که باید او را بازداشت کنند مگر اینکه شوهرش به دادسرا بیاید و درباره پرونده توضیح دهد.

زن مدام به بازپرس التماس می‌کند که او را بازداشت نکند و می‌گوید: «من بچه‌ام را نکشته‌ام. کدام مادری است که حاضر شود بچه‌اش را بکشد؟ نمی‌دانم آن روز متادون‌ها کجا بود که بچه‌ام آن را خورد.» به صورتش چنگ می‌زند و ادامه می‌دهد: « آقای بازپرس من یک بچه کوچک شیرخواره دارم که در خانه است باید بروم و به او شیر بدهم. » برادر شوهر زن در کنارش ایستاده و حرف‌های او را تایید می‌کند.

 زن به او می‌گوید هر چه زودتر بچه‌اش را بیاورد تا به او شیر دهد و بعد بازداشت شود.

برادر شوهر زن می‌گوید: «از برادرم خبری نداریم. اما از صبح که حکم جلب زن برادرم آمده با همه کسانی که می‌شناختیم تماس گرفتیم تا او را پیدا کنند. اما هنوز خبری به ما نداده‌اند.» بر طبق مستنداتی که در پرونده وجود دارد این زن روز ١٦ آذرپارسال پسربچه چهار‌ساله‌اش را به علت تشنج به بیمارستان برده. اما زمانی که بچه را به بیمارستان رسانده بودند آنقدر دیر بوده که پزشکان نتوانستند او را نجات بدهند.

این پسربچه بعد از نیم ساعت در بیمارستان فوت کرده است. حالا یک‌سال از ماجرای فوت این پسر چهارساله می‌گذرد و هنوز پدر این بچه برای یک بار هم به دادسرای جنایی تهران مراجعه نکرده. سجاد منافی آذر، بازپرس پرونده دستور بازداشت زن را صادر کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر