کد خبر: 9374
A
علیزاده طباطبایی در گفت و گو با دیده بان ایران:

سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، با اشاره به برگزاری دادگاه شکایت مهدی هاشمی از حمید رسایی، اظهار داشت: روز گذشته جلسه رسیدگی به شکایت مهدی هاشمی از حجت الاسلام حمید رسایی در دادگاه ویژه روحانیت برگزار شد که به در خواست رئیس دادگاه موکلم اعلام گذشت کرد.

سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، با اشاره به برگزاری دادگاه شکایت مهدی هاشمی از حمید رسایی، اظهار داشت: روز گذشته جلسه رسیدگی به شکایت مهدی هاشمی از حجت الاسلام حمید رسایی در دادگاه ویژه روحانیت برگزار شد  که به در خواست رئیس دادگاه موکلم اعلام گذشت کرد.

وی با اشاره به صحبت های رسایی مبنی بر اینکه مهدی هاشمی گفته " من همین که توانستم به بهانه این دادگاه، سه روز مرخصی بگیرم، برایم کافی است"، ادامه داد: مرخصی حق قانونی هر زندانی است، موکل بنده هم بیش از یک سال است که در زندان به سر می برد، مرخص که به او تعلق گرفته کاملا" قانونی بوده است. 

طباطبایی که وکالت "محمدعلی طاهری" را هم برعهده دارد درباره برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده موکلش افزود: جلسه دادگاهی قرار بود دو هفته پیش برگزار شود که متاسفانه ضابطین از آوردن طاهری به دادگاه تمرد کردند و جلسه به تعویق افتاد که ما در این رابطه اعتراض کرده ایم و انتظار داریم برخورد لازم با ماموران خاطی صورت بگیرد. 

علیزاده طباطبایی  همچنین در مورد وضعیت جسمانی طاهری، اظهار کرد: اطلاعی در این زمینه ندارم اما اگر اتفاقی برای طاهری بیفتد هزینه سنگینی برای نظام به همراه خواهد داشت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر