کد خبر: 100893
A

🔹به دنبال توهین میهمان یک برنامه تلویزیونی به رئیس جمهور در اقدامی عجیب و بی سابقه به جای برخورد قانونی با میهمان که اظهاراتی را درباره «منقلی بودن رئیس جمهور» مطرح کرده بود، با مجری و برنامه گفت گو محور «زوایه» برخورد شد. این موضوع نشان می دهد فرد توهین کننده به روحانی؛ از حمایت های ویژه برخوردار است.

به گزارش دیده بان ایران؛به دنبال توهین میهمان یک برنامه تلویزیونی به رئیس جمهور در اقدامی عجیب و بی سابقه به جای برخورد قانونی با میهمان که اظهاراتی را درباره «منقلی بودن رئیس جمهور» مطرح کرده بود، با مجری و برنامه گفت گو محور «زوایه» برخورد شد. 

این موضوع نشان می دهد حجت اللاسلام جهان بزرگی (فرد توهین کننده به روحانی)از حمایت های ویژه برخوردار است.

 مسعود معینی‌پور مدیر شبکه چهار رسانه ملی که از حضور مجدد رحیم‌پور ازغدی مجری برنامه «زاویه» پس از اتفاق شکل‌گرفته از سوی میهمان برنامه پیش آمده بود از ادامه فعالیت این مجری کارشناس خبر داده بود، در توئیتی تازه نوشت عرض کردم حبیب رحیم‌پور ازغدی هست اما نشد و از مخاطبان عذرخواهی می‌کنم.

 
وی افزود: هم آقای حبیب رحیم‌پور ازغدی و هم بنده تلاش کردیم شرایط ادامه برنامه «زاویه» به احترام مخاطبان، طبق روال قبلی با حضور وی فراهم شود اما متأسفانه نشد، خداقوت جانانه به وی و همکاران برنامه که الحق تلاش زیادی کردند و ثمرات خوبی به جا گذاشتند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر