کد خبر: 112630
A

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ ساترا «⁧فرزاد فرزین⁩» را در همه پلتفرم ها ممنوع الکار کرده اما دلایل آن مشخص نیست. درباره عملکرد ساترا جنجال های متعددی از زمان شکل گیری وجود داشته؛ سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر یا همان ساترا یکی از نهادهای وابسته به صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که در سال ۱۳۹۵ تاسیس شد به گفته گردانندگانش مسئولیت تنظیم‌گریِ رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر حتی فضای مجازی و تحت وب را در ایران بر عهده دارد. 

هر چند بسیاری از حقوقدانان بر این باورند که تاسیس این نهاد و حوزه اختیارات علی رغم حمایت های ادوار مجلس در سال های گذشته خلاف قانون بوده اما حالا ساترا به رهبری محمدصادق امامیان؛ یک خواننده مشهور پاپ به نام «⁧فرزاد فرزین⁩» را ممنوع الکار کرده است .

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ چند روز پیش هم این سازمان خواستار سانسور بخشی از قسمت های سریال «زخم کاری» محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان شده که جنجال های رسانه ای این ماجرا و مخالفت سازندگان با سانسور هنوز ادامه دارد.

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی درباره ممنوع الکاری فرزاد فرزین نوشته است:  با نامه خیلی محرمانه ⁧ساترا⁩، فرزاد فرزین در همه پلتفرم ها ممنوع شد. این ⁧خواننده⁩، تیتراژ  سریال «میدان سرخ» را فقط در صفحه شخصی اش منتشر کرد و نوشت: «خدا تا الان صبرش را داده، باز هم میدهد.»/ سایت دیده بان ایران

 

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر