کد خبر: 131841
A

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری اظهارات محمد گلریز را بازنشر داده، گلریز پرسیده بود ؛ چرا مدیران دولت ســابق را در ارشاد نگه داشته‌اند!؟ مدیران قبلی نزدیک به هشت ســال امتحان خود را پس داده و کارنامه‌شان را نشــان داده‌اند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری اظهارات محمد گلریز را بازنشر داده، گلریز پرسیده بود ؛  چرا مدیران دولت ســابق را در ارشاد نگه داشته‌اند!؟ مدیران قبلی نزدیک به هشت ســال امتحان خود را پس داده و کارنامه‌شان را نشــان داده‌اند.

انتقاد محمد گلریز از باقی‌ماندن‌ بانیان‌ وضع‌ موجود در وزارت‌ ارشاد؛ خواننده سرودهای انقلابی از باقی ماندن برخی عناصر دولت حسن روحانی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقاد کرد. محمد گلریز در بخشــی از مصاحبه با جوان گفت: «من گلایه‌ای از وزیر ارشــاد دارم و آن این اســت که چرا هنوز مدیران دولت ســابق را در ارشاد نگه داشته‌اند!؟ مدیران قبلی نزدیک به هشت ســال گذشــته امتحان خود را داده و کارنامه خود را نشــان داده‌اند. اگر قرار بود آن‌ها کاری کنند در همــان دوران انجام داده بودند، ولی وقتی کاری نکرده‌اند، چرا آن‌ها را هنوز نگه داشــته‌اند!؟ فرض کنیم که وزیر ارشاد به هــر دلیلی نمی‌خواهد مدیران را تغییر دهد، پس چرا از آن‌ها کار نمی‌خواهد!؟ ما به آخرت ایمان داریم و می‌دانیم که در آن دنیا حساب و کتاب و سؤال و جوابی هست! مدیران فرهنگی باید بدانند که از آن‌ها ســؤال خواهد شد که در زمان مسئولیتی که داشته‌اند چه کاری برای مردم، اسلام، انقلاب و دفاع مقدس انجام داده‌اند!؟ آیا به این فکر کرده‌اند که چه جوابی باید بدهند؟»

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر