کد خبر: 140369
A

مهران رجبی و مهدی فخیم زاده: هیچ صفحه ای در توییتر نداریم

امروز رسانه های نزدیک به دولت در خبری مدعی شدند، مهران رجبی و مهدی فخیم زاده در صفحه شخصی خود علیه اعتراض های صورت گرفته این روزها پس از مرگ مهسا امینی واکنش نشان داده اند. این دو هنرمند به اخبار منتشر شده در رسانه های نزدیک به دولت را تکذیب کرده و اعلام کردند اساساً صفحه ای در توییتر ندارند

مهران رجبی و مهدی فخیم زاده: هیچ صفحه ای در توییتر نداریم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ امروز رسانه های نزدیک به دولت در خبری مدعی شدند، مهران رجبی و مهدی فخیم زاده در صفحه شخصی خود علیه اعتراض های صورت گرفته این روزها پس از مرگ مهسا امینی واکنش نشان داده اند. 

این دو هنرمند به اخبار منتشر شده در رسانه های نزدیک به دولت را تکذیب کرده و اعلام کردند اساساً صفحه ای در توییتر ندارند.

؛ مهران رجبی با انتشار یک فیلم در اینستاگرام ضمن تکذیب توییت منتسب به او درباره حوادث پس از مرگ مهسا امینی تاکید کرد اکانتی در توییتر ندارد.

در این ویدیو که مهران رجبی به اشتراک گذاشته است، او می گوید که هیچ حساب توییتری و هیچ صفحه ای در توییتر ندارد و نمی داند چه کسی چه مطالبی را از قول او منتشر می کند و کاری به صحت و سقم آن ها ندارد.

مهدی فخیم زاده نیز در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که من نه توئیتر عضو هستم و نه تا کنون توئیتی زده ام. هرچه هست فیک است.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر