کد خبر: 15926
A

اولین کنسرت تصویری گروه «پالت» به همراه یک آلبوم صوتی به نام «تمام ناتمام» در بازار موسیقی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران به نقل از آژانس خبری موسیقی ایران، امید نعمتی خواننده پالت درباره جزئیات این مجموعه تصویری و صوتی جدید گفت: برای رسیدن به کیفیت مدنظر و ایده‌آل‌هایمان در آلبوم سوم گروه، به زمان بیشتری نیاز داشتیم؛ در نتیجه تصمیم گرفتیم تا آن زمان، این مجموعه متفاوت را منتشر کنیم تا هم دیدار دوباره‌ای با مخاطبانمان داشته باشیم و هم این فاصله را کوتاه‌تر کنیم.

روزبه اسفندارمز سرپرست و نوازنده سازهای بادی پالت نیز گفت: قرار است فضای صوتی آلبوم سوم پالت، حال و هوای قطعات تازه‌تر از این آلبوم را در بر داشته باشد. با آنکه ما همیشه به سازبندی آکوستیک وفادار بوده‌ایم، قصد داریم در آلبوم سوم رگه‌هایی از موسیقی الکترونیک وارد کنیم اما به هوادارانمان قول می‌دهیم از موسیقی الکترونیک هم به شکل پالتی در آثارمان استفاده کنیم و همچنان استخوان‌بندی آکوستیک را در کارهایمان حفظ کنیم. در واقع به فضای الکترونیک به عنوان راهکاری نگاه می‌کنیم که می‌تواند دست ما را برای تنوع و انعطاف‌پذیری صوتی بیشتر باز نگه دارد.

گفتنی است: آلبوم تصویری «تمام ناتمام» هم شامل ویدئوی اجرای زنده تعدادی از محبوب‌ترین آهنگ‌های گروه پالت است که به همراه تصاویر جذابی از پشت صحنه و روند تهیه و تولید این پروژه و نیز عکس‌های خاطره‌انگیزی از پنج سال فعالیت آن‌ها ارائه شده است. این مجموعه صوتی و تصویری با حمایت «سامسونگ موبایل» از سوی نشر «نوفه» منتشر و از امروز، توسط پخش «هنر اول» در دو نسخه بوکلت (فروشگاهی) و ولت (مویرگی) در سراسر ایران به طور همزمان توزیع می‌شود.

این گروه همچنین در تدارک برگزاری کنسرت نوروزی است که پس از اخذ مجوزهای لازم فروردین ماه در برج میلاد به روی صحنه خواهد رفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر