کد خبر: 21316
A

رییس ستاد هنرمندان حامی حسن روحانی با تشکر از مردم، هنرمندان و اصحاب رسانه اظهار کرده است که در این دوره از انتخابات حضور فیلمسازان بی ادعای مردمی، به‌ویژه آن‌ها که حتی از حق نمایش فیلمی که ساخته‌اند محروم هستند بسیار پرمعنا بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت‌الله ایوبی رییس ستاد هنرمندان حامی حسن روحانی در نامه‌ای ضمن تشکر از حضور مردم و هنرمندان نوشت:

«هان مشو نومید نور از آسمان/ حق چوخواهد می‌رسد در هر زمان

 هنرمندان گرامی

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برای همیشه در یادها خواند ماند. انتخاباتی که راه را بر توسعه و پیشرفت ایران همواره کرد. نسل آینده هرگز این رویداد بزرگ و این تصمیم تاریخی و تاریخ ساز را فراموش نخواهد کرد. نقش شما هنرمندان در آفرینش این حماسه بزرگ خود حماسه‌ای دیگر است. شما آمدید و با زبان دل با مردم سخن گفتید. آمدید از همه سلیقه‌ها. آمدید و خود را ندیدید. ایران را دیدید. مصالح گروهی را، اختلاف سلیقه‌ها، انتظارات برآورده نشده، دلخوری‌هایتان را برای ایران کنار گذاشتید و با شور وعشق و تدبیر در همه صحنه‌ها در کنارمان بودید.

موج اعلام حمایت‌ها،  حضور در استان‌ها و شهرستان‌ها، حضور فراموش نشدنی در همایش بزرگ تهران و مشهد، پرکردن فضای مجازی با آفرینش‌های هنرمندانه و زیبایتان شوری آفرید که میوه آن شادی و شعف وصف ناپذیر امروز است.

تعظیم می‌کنم در برابر  شکوه فهم‌تان و عشقتان به میهن. می‌ستایم حضور حماسی و بی‌منت هنرمندان مستقل مردمی را، سینماگران فهیم، پیشکسوتان و جوانان سینما و تئاتر ایران را. و چه پرمعنا بود حضور فیلمسازان بی ادعای مردمی، بویژه آن‌ها که حتی محروم‌اند از حق نمایش فیلمی که ساخته‌اند. و درود می فرستم بر هنرمندان رشته‌های گوناگون تجسمی و بویژه خوشنویسان شریف و بی‌مانند. و سپاس می‌گویم حمایت بی دریغ وهمه جانبه اهل قلم و اصحاب رسانه و مطبوعات را.  و خاطره دل انگیز این انتخابات رقم خورد با نغمه‌های دل انگیز اهالی موسیقی که نجوا کردند با مردم و برای مردم دوباره ایران را.

و مردم با شکیبایی و هوشمندی آمدند و با صحنه‌های باشکوهی که آفریدند گشودند راه اعتدال و امید را. راه اعتلای فرهنگ و هنر را. آن‌ها با آمدن‌شان زیباترین درودها و سپاس‌ها را نثارتان کردند و پیوند راستین مردم و هنرمندان‌شان را بار دیگر به نمایش گذاشتند. تقدیم می‌کنیم این جلال و شکوه را به مردم ایران، به هنرمندان مردم. و درود می‌فرستیم به  خانواده‌های شهدا، رزمندگان مقاومت و حافظان صلح و امنیت ایران.

خداقوت و بازهم سپاس»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر