کد خبر: 25583
A

حال مجید انتظامی آهنگساز برجسته عرصه موسیقی خوب نیست . خونریزی معده اش موجب شده وی نتواند برای کنسرتش آماده شود.

دیده بان ایران: آهنگساز برجسته کشورمان گفت: قرار بود خردادماه کنسرتی داشته باشم اما با توجه به اینکه بیمار هستم قادر به برگزاری آن نیستم. 

 

 وی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: پس از مرخص شدن از بیمارستان، هم اکنون در منزل مشغول درمان هستم تا حالم بهتر شود. قرار بود خردادماه کنسرتی داشته باشم اما با توجه به اینکه بیمار هستم قادر به برگزاری آن نیستم، باید ببینم شرایط جسمانی‌ام چگونه پیش می‌رود و بعد مشخص می‌شود که امکان برگزاری کنسرتم وجود دارد یا خیر. 

گفتنی است، مجید انتظامی چندی پیش به دلیل خونریزی معده در بیمارستان بستری شد اما با گذشت مدت زمانی اندک، دوباره به دلیل بروز این اتفاق به بیمارستان بازگشت. 

در کارنامه هنری این اهنگساز برجسته، رهبری ارکس‌تر، ساخت سمفونی‌های «ایثار»، «انقلاب اسلامی»، «مقاومت»، «خرمشهر»، «این فصل را با من بخوان» و «صلح دیده می‌شود. 

این آهنگساز که فرزند عزت اله انتظامی آقای بازیگر Actor سینمای ایران است، همچنین سابقه ساخت موسیقی بسیاری از فیلم‌ها را در کارنامه‌اش دارد که از آن جمله می‌توان به» تنها‌ترین سردار «،» شیخ بهایی «،» مردان آنجلس «و» کلاه پهلوی «اشاره کرد. 

خبرگزاری رکنا برای این هنرمند برجسته عرصه موسیقی آرزوی سلامتی روزافزون دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر