کد خبر: 41680
A

شراره رخام گفت:‌ برخوردهای نامناسب در فضای مجازی و حاشیه‌سازی در آن پدیده‌ای عمومی است که در میان هنرمندان نیز وجود دارد.

دیده بان ایران: شراره رخام در مورد برنامه کاری خود برای سال 97 افزود: برای سال 97 ترجیحم بازیگری است اما کمی خسته ام و می خواهم در سال 97 چند ماهی به مسافرت بروم. تعطیلات نوروز امسال در کنار خانواده ام در تهران می مانم اما بعدها به سفری طولانی خواهم رفت.

بازیگر تئاتر «کژدم» درباره وضعیت فعلی شبکه های مجازی در ایران اذعان کرد: برخوردهای نامناسب در فضای مجازی و حاشیه سازی در آن پدیده ای عمومی است که در میان هنرمندان نیز وجود دارد. متاسفانه در حال حاضر حاشیه پراکنی و حاشیه سازی برای برخی سرگرمی شده است. متاسفانه این اتفاقات در فضای عمومی تاثیرات بدی را برجای خواهد گذاشت.

رخام ضمن تبریک سال نو با اشاره به مشکلات فعلی شبکه های مجازی خاطرنشان کرد: امیدوارم در سال جدید حواشی شبکه های مجازی کم شود و خود افراد و هنرمندان هم سعی کنند کمتر یکدیگر را قضاوت کنند. قضاوت نادرست در اسلام هم نهی شده و ما نباید بدون شناخت درست افراد و اشخاص را مورد قضاوت قرار دهیم. من همیشه تمرین می کنم قضاوت نکنم تا قضاوت نشوم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر