کد خبر: 44421
A

سخنگوی شورای صنفی نمایش می‌گوید قیمت بلیت تماشای فوتبال در سینماها هنوز ابلاغ نشده اما قطعاً از 20 هزار تومان بیشتر نخواهد بود.

به گزارش دیده بان ایران؛ غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) با اشاره به مصوبات جلسه امروز (دوشنبه 7 خرداد) این شورا گفت: قرارداد فیلم «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی بعد از پایان نمایش فیلم «سهیلا شماره 17» به کارگردانی محمود غفاری در پردیس سینمایی کورش ثبت شد. همچنین قرارداد فیلم «دلم می‌خواهد» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا بعد از پایان فیلم «ناخواسته» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد در پردیس سینمایی زندگی ثبت شد.

وی ادامه داد: اکران فیلم‌های نوروز با توجه به آنکه سقف 10 هفته‌ای خود را گذراندند به پایان رسید و آخرین روز نمایش این فیلم‌ها 15 خردادماه است. همچنین فیلم‌های جدید از 23 خردادماه اکران می‌شود.

وی درباره آخرین وضعیت نمایش مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه در سینماها گفت: کلیت طرح مصوب شده است اما جزئیات آن به جمع‌بندی نرسیده همچنین درباره قیمت بلیت منتظر اعلام نظر ارشاد هستیم ولی آنچه مشخص است این است که قیمت بلیت بالاتر از 20 هزار تومان نخواهد بود./ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر