کد خبر: 45647
A

پرویز پرستویی به خبری که اخیرا درباره او در خبرگزاری ها منتشر شده است واکنش نشان داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «لطفا متن و تا آخر با دقت بخونید و زود قضاوت نکنید ارادت من به شهدا چیز جدیدی نیست

مجموعه «ستارگان راه» با موضوع خوانش فرازهایی از وصیت نامه شهدا با صدای پرویز پرستویی هرشب به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوج، مجموعه 365 قسمتی «ستارگان راه» با صدای پرویز پرستویی هر شب با وصیت خوانی یکی از شهدای دفاع مقدس از جمعه یک تیر ماه مهمان خانه های مردم در شبکه سه می شود. این مجموعه در قالب کلیپ و نماهنگ های کوتاه دو الی سه دقیقه ای هر روز قبل از اذان ظهر و هر شب قبل از اذان مغرب به فرازهایی از وصیت یکی از شهدای دفاع مقدس می پردازد. مجموعه «ستارگان راه» در 4 فصل و 365 قسمت تدارک دیده شده که هر فصل در لوکیشن های مختلفی ضبط و آماده پخش شده است. کارگردانی این کار به عهده علی اسماعیلی است و سازمان هنری رسانه ای «اوج» تهیه کنندگی این مجموعه کلیپ را برعهده دارد.

توضیح:دوستان عزیز این مطلب فوق از دیروز در رسانه و دنیای مجازی دست به دست میچرخه،ولی لازمه بدانید که صحت داره ولی ضبط این برنامه مربوط زمانی است که بنده فیلم بادیگارد و کارکرده بودم و پیشنهاد شد این کار را انجام دادم، آن هم به خاطر شهدا یی که حق به گردن همه ما دارند وسازمان اوج هم این کار را تهیه کرده وحالا از تلویزیون قراره پخش بشه وبعضی از دوستان لطفشون از الان شروع شده که بنده خلف وعده کردم ودوباره به تلویزیون آمدم .خیر اینطور نیست. ضمن اینکه بنده قصد ندارم از خودم قهرمان بسازم ،دوبر سر حرف خودم هستم و خواهم بود»

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر